Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Corsa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Opel Corsa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:47 ,

OPEL CORSA 1.3ECOFLEX 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:03 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI - Motorre Japan - NJOY - RKS 10 MUJ -2003

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:09 ,

Opel Corsa 1.7Cdti Pa Dogan

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 ,

Shitet corsa 1.2 rks edhe 2muj

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:01 ,

Opel Corsa B

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:25 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik 170Km

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:24 ,

Opel Corsa

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:23 ,

1998 Opel Corsa 1.7 DIEZEL

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:06 ,

Opel corsa 1.5 turbo

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:59 ,

OPEL CORSA C 1.7 DTI RKS 10 MUJ

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:59 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI VITI 2005 RKS 6MUJ

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Shirt mundesi ndrimi

890 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin -99

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 ,

opel corsa shes urgjent

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:25 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI-ECOFLEX VITI 2011 ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

Opel corsa c 1.0-2002 rks 22.12.2021

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:19 ,

Shitet Opel Corsa 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:05 ,

Opel Corsa 1.3 Dizel 2006 RKS 10 muj

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:03 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Disel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:48 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2014

6 150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:48 ,

Opell Corsa 1.3Cdti Me Dogan

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:08 ,

Shitet opel corsa

1 400 EUR

Dje 19:01 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOTEC VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:52 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 18:28 ,

Shes Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2012 ✔️

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:23 ,

Opel Corsa 1.4 benzin Automatik me dogan eZvicrres

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:06 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI * ECOFLEX *

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:00 ,

Corsa 1.4 b automatik 16v facelift i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:59 ,

opel corsa

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:54 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI 2014 Facelift me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:30 ,

Opel corsa 1.3 cdti,viti 2004

2 790 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 ,

Opel Corsa 1.5 Dizel Motorr Japan RKS ☎️ 045426934

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:09 Shitorja ,

opel corsa 1.3 dizel

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:58 ,

Opel Corsa 1.0 Benzin

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:56 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI ECOFLEX

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:33 ,

Opel corsa

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:44 ,

OPEL CORSA 1.0B ECO TEK ME ZINGJIR 190mi KALUME GOMA TREJA

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:44 ,

Shes veturen opel corsa 1.2 benzine ne fund te vitit 99-te

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:43 ,

Opel corsa 1.7 cdti viti 2004 rks 7 muj

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36 ,

OPEL CORSA AUTOMATIK 1.3 ECO FLEX 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:34 ,

Opel Corsa OPC 1.6 Turbo 16V 210ps 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:31 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 6 Shpejtsi -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:18 ,

Opel Corsa B Viti 2000, 1.4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel Corsa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione