Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Porsche | Panamera

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Porsche Panamera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:05 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera 3.0D-Automatik -1 vit RKS

39 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 02:15 Vetura , Fushë Kosovë

Porche Panamera 3.0D

39 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 07:53 Vetura , Therandë

Pjese per Porsche Panamera

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 15:11 Vetura , Prizren

Porsche Panamera 3.0 Diesel V6 285kw

34 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 23:09 Vetura , Ferizaj

shitet porche panamera

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 23:36 Vetura , Lipjan

Porche Panamera

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 18:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 18:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Nën 13:28 Vetura , Prishtinë

MAKINA ME QERA ne TIRANE / Porsche Panamera

1 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Nën 02:58 Vetura , Vushtrri

Shiten fellnet origjinale per porsche panamera me goma

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 11:35 Vetura , Prishtinë

Shitet

35 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 13:37 Vetura , Lipjan

Shes veturen

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 13:37 Vetura , Lipjan

Shes veturen

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 13:37 Vetura , Lipjan

Shes veturen

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 19:16 Vetura , Lipjan

Shitet vetura Porsche

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 18:13 Vetura , Lipjan

Shes veturen

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 08:32 Vetura , Prishtinë

Automobili ne shitje

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 20:18 Vetura , Prishtinë

Automobili ne shitje

40 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 13:44 Vetura , Besianë

Porsche panamera

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 17:42 Vetura , Besianë

Porsche panamera

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 08:57 Vetura , Prishtinë

Shitet Porsche Panamera

40 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 04:08 Vetura , Prishtinë

Shitet ose e nderroj me banes në Prishtinë

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 13:25 Vetura , Prizren

Porsche Panamera 4 3.6 Benzin Platinium Edition

31 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 17:12 Vetura , Prizren

Porsche Panamera 4.8s 2011 Fullopcione Rks

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 09:46 Vetura , Gjilan

PORSCHE PANAMERA 3.0 D FACELIFT I REGJISTRUAR RKS

37 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:56 Vetura , Prishtinë

panamera

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Mar 20:41 Vetura , Prishtinë

panamera

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 05:01 Vetura , Besianë

Porsche Panamera

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Mar 05:01 Vetura , Besianë

Porsche Panamera

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Mar 08:45 Vetura , Gjilan

Porsche Panamera V8, Benzine.

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 20:02 Vetura , Prishtinë

porsche panamera 3.0 d viti 2013 rks 1 vit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 10:10 Vetura , Prishtinë

Porshe

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 20:19 Vetura , Burim

prosche 2021 4.0 elektrik

26 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 10:09 Vetura , Gjilan

Shitet Porsche Panamera 4 3.6 diesel pa dogan

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 00:56 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Tet 17:48 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me banes.

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 13:06 Vetura , Prishtinë

Porsche Panamera 3.0

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 07:30 Vetura , Prishtinë

049 39 39 20 PORSCHE PANAMERA 4S DIESEL 421 PS + BOOST ,VITI

75 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Qer 17:46 Vetura , Mitrovicë

Shitit Porsche Panamera

29 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:13 Vetura , Prishtinë

Okazion

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 01:59 Vetura , Prishtinë

PORSCHE PANAMERA 4S,4.0d ,422ch, 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Mar 16:40 Vetura , Ferizaj

Shiten gomat e reja te Porsche Panamera dhe Audi a8

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 18:44 Vetura , Lipjan

Porche Panamera 4S PDK 4.8 Benzin Fulll Fulll Opcione

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 11:57 Vetura , Prishtinë

Porsche

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 05:48 Vetura , Prishtinë

U shite

31 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Korr 19:15 Vetura , Ferizaj

porsche panamera

20 Maj 07:28 Vetura , Prishtinë

Porsche

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 11:20 Vetura , Prishtinë

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

26 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Porsche Panamera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione