Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

smart for two - Vetura Të gjitha në Kosovë

Smart , 44
Kia , 1
Opel , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe smart for two , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj smart for two Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Pri 18:53 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Shitet Samrti 1800 euro

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:52 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Artanë

Smartt!!!!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 14:04 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Smart 1.0 Turbo Automatik(F1) Rks 2010

5 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 01:16 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Drenas

Smart For Two

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 16:30 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Smart for two 1.0Benzin Automatik 2009 ,,RKS,,

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 08:00 Vetura  ·  Opel  ·  Sintra  ·  Drenas

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 04:59 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Drenas

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Qer 15:43 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

SMART FORTWO AUTOMATIK RKS 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 05:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf Smart

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 01:29 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

smart for two

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 12:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

Golf & Smart

11 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 12:33 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prizren

Smart ne shitje

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 12:39 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Mitrovicë

Shitet smart for two

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 21:41 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Pjes Per te Gjitha Llojet E Smart ForTwo

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Tet 12:47 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Prizren

Musso sangyoung 2.5 Diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 10:10 Vetura  ·  Kia  ·  Shuma  ·  Prizren

Kia Shuma NDRRIM I MUNDSHEM

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 10:00 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Ferizaj

Smart 800 CD Me klimë RKS

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 19:32 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Blej smarta for two

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Dhj 04:36 Vetura  ·  Seat  ·  Inca  ·  Prizren

smart fortwo 600cc

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Nën 20:28 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Mitrovicë

Blej Smart ForTwo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Nën 11:28 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Ferizaj

smart for two

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 11:07 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Smart For two 451 1.0 Turbo --> Per Pjes

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:15 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Artanë

Smart for two

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
31 Maj 23:54 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Smart fortwo viti 2013 1.0 84 cv

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Tet 14:10 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Gjakovë

Shitet Smart forttwo 600cc Panoram

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 18:37 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Lipjan

Smart for two -02

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 11:43 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Vushtrri

Smart For Two Viti 2000 Rks 1 Vit 600 Cc

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 08:24 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prizren

Smart for two

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 08:40 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Pejë

Smart

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Jan 20:43 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Ferizaj

Smart fortwo

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 18:43 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Pejë

Smart for two 800cc disel v.p 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 20:05 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Gjakovë

Smart for two

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 05:39 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Shitet Smart for two viti 2001, 1700€

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 17:56 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prizren

Smart for two

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 22:50 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Ferizaj

Smart for two

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Jan 23:16 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Fushë Kosovë

Smart for Two

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Tet 18:10 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Artanë

Shitet , Smart

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 23:39 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prizren

Shitet smart for two passion

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Korr 18:49 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Therandë

Smart For Two 600 cc

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 16:23 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prizren

Smart For Two benzin

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 11:15 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Fushë Kosovë

Smarti ne shitje

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Dhj 13:59 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Ferizaj

Smart 600 cc

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 13:59 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Ferizaj

Smart for two

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 16:10 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Gjakovë

Smart for two 0.8 cdi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Qer 08:31 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Therandë

Smart ForTwo -99

1 300 EUR

21 Maj 13:15 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Therandë

Smart ForTwo -00

04 Maj 13:37 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

U Shitt - Smart For Two 600cc AUTOMATIK -01

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 19:34 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Prishtinë

Shitet SMART FOR TWO 700cc

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Shk 14:27 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Gjilan

Smart ForTwo -04

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 19:10 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Pejë

SMART for two

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj smart for two | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione