Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T5 Transporter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T5 Transporter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:45 Shitorja ,

VW T5 Maxi 2.5 Tdi - Pa dogan -viti 2006-Me klim

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Shitorja ,

VW T5 Maxi 2.5 Tdi - Me dogan faktur tvsh - viti 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:24 ,

VW T5 2.0TDI 140Ps Maksi i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 ,

T5 2.5 TDI 2005 I doganuar

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:34 ,

VW T5 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:28 ,

T5 2.5 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:28 ,

T5 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 ,

T5 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:10 ,

Vw. T5

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:45 ,

shes vw transporter dubl kabin

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:29 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:26 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:34 ,

Olsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:36 ,

VW T5 Transporter 2.5 Diesel 2008 RKS 4x4 Me Klim 9 Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:18 ,

Transporter T5 - 1.9 | ME DOGANE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:18 ,

Transporter T5 | FRIGO

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 23:36 ,

shes t5 dubel cabin

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 21:51 ,

Vw t5

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 15:53 ,

vw t5 1.9tdi 6ulse lang

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 09:33 ,

T5 i pa doganuar 2.5 viti 2007

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 22:14 ,

Kombi T5

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 17:51 ,

Shitet ose ndrrohet

123 456 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Maj 11:43 ,

WV. T5. 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 11:43 ,

VW T5

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 12:54 ,

VW T5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 03:35 ,

T5 VW 2.5 TDI Rebrasti me Zinxhir

5 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 15:52 ,

T5 MAXI 2,5 TDI Rebrasti me Zinxhir TRANSPORTER

5 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 03:35 ,

T5 Transporter

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 11:57 ,

T5 1.9TDI me klime PA DOGAN ��☎️049-828-912

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 21:42 ,

T5 vw

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 21:56 ,

VIP kombi T5 1.9 TDI, Special me hapje automatike!

7 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 15:39 ,

Shitet: VW transporter 2017/8 automatik. Gjendet në Gjermani

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 18:51 ,

VW T5 T6 2.0 TDI 2011 i ardhur nga Zvicrra

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:10 ,

T5 VW 2.5 TDI Rebrasti me Zinxhir

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 00:03 ,

T5 2.5 Viti Prodhimit 2006

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 21:51 ,

Shitet T5 Transporter

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 22:26 ,

Volkswagen T5

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 20:31 ,

Shitet Kombi T5 Maxi

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 19:40 ,

T5 2004 1.9 TDI rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 17:48 ,

Shes wolksvagen T5 2.0 pa dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:40 ,

Shitet T5

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 07:35 ,

Vw t5 2004 2.5

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Mar 00:59 ,

T5 volkswagen vw

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 00:52 ,

T5 volkswagen vw

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 16:36 ,

T5 me dogan 1.9me klim 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 12:53 ,

Kamionet VW T5 Sapo ardhur nga zvicra 190mij km

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 16:07 ,

Shitet kombi T5 2.5 TDI

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 15:24 ,

volkswagen T5 transporter

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Mar 09:21 ,

Shitet kombi T5

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T5 Transporter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione