Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 31
Aixam , 4
Alpina , 4
Audi , 34
BMW , 25
Bugatti , 1
Buick , 1
Citroën , 8
Ferrari , 3
Fiat , 11
Ford , 16
GMC , 1
Honda , 4
Hyundai , 1
KTM , 4
Lada , 3
Maserati , 2
Mazda , 1
Morgan , 1
Nissan , 1
NSU , 3
Opel , 57
Peugeot , 7
Renault , 11
Saab , 1
Seat , 6
Škoda , 3
Subaru , 1
Suzuki , 3
Toyota , 1
TVR , 3
UAZ , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 2
Zastava , 3

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 14:58 ,

Golf 2 1.6 mini turbo

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
Dje 21:35 ,

Passat tdi ( di ) t'kuqe me 6 shpejtci Urgjent !!

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
15 Maj 19:11 ,

Auto garage shërbim profesiomal veturave

Viti: 1980
Kilometrazha: > 500 000
10 Maj 13:29 ,

Fellne 19 edhe 20qe

430 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
09 Maj 07:43 ,

WW Jetta 1

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
08 Maj 18:01 ,

Vetur

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: > 500 000
02 Maj 07:58 ,

ww jetta 1 old timer

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
01 Maj 14:54 ,

Golf 2

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
28 Pri 09:23 ,

opel korz

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
28 Pri 08:58 Shitorja ,

Caddy 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
21 Pri 20:34 ,

Fellne 15

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
21 Pri 00:08 ,

Shes Mercedes benz

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
18 Pri 22:04 ,

shtien fellnet 20

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
15 Pri 03:39 ,

Kerkoje bmw e36

123 456 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
12 Pri 01:41 ,

Setra 315HDH

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
12 Pri 01:41 ,

Pezho 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
12 Pri 01:41 ,

Pezho 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
11 Pri 17:56 ,

Pezho 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
04 Pri 14:59 ,

polo viti 86 rks 1 muj

7 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
31 Mar 22:46 ,

Shes Mjalt Origjinale 100%

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
28 Mar 00:53 ,

Mercedes 190

7 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000
25 Mar 14:26 ,

Shitet sprinteri 416 cdi

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
24 Mar 22:24 ,

Shitet Audi A6 2.5 TDI

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: > 500 000
19 Mar 18:53 ,

Ford transit 2.0

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
19 Mar 10:38 Shitorja ,

Vetura me qera

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
11 Mar 15:33 Shitorja ,

Vetura me qera

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
07 Mar 20:02 ,

Opel Frontera 2.3

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
06 Mar 23:47 ,

Shes Passat B5

2 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
01 Mar 00:03 ,

Me 10 muje rregistrim

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
28 Shk 20:50 ,

Mercedes 270E Class

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
25 Shk 15:26 Shitorja ,

MERCEDES-BENZ 280

Viti: 60-at
Kilometrazha: > 500 000
20 Shk 00:33 ,

Kerkoj golf 4 auto matik me blej

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
12 Shk 12:54 ,

Audi A4 1.9tdi i te kuqe

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
12 Shk 12:33 ,

Shes shtopa per golf 1 cabrio

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
12 Shk 10:32 ,

Biqiklet

35 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: > 500 000
12 Shk 08:36 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
12 Shk 08:36 Shitorja ,

Audi A4 2.0TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
12 Shk 02:54 ,

Pllaci me qera, te rrethi i ri LIPJAN-JANJEVE

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
11 Shk 08:30 ,

Mercedes 250

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
09 Shk 20:32 ,

Passat 2 1.9 dizell i thjesht

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: > 500 000
07 Shk 08:55 ,

audi 100.CC

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
04 Shk 10:56 Shitorja ,

VW TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
03 Shk 16:57 ,

Shes audi a6 2.0 disel me targa serbis me rigjistrim

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
02 Shk 11:58 ,

Shitet per pjess

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
27 Jan 23:33 ,

Shes Mercedes Benz

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
25 Jan 20:12 ,

Prokolic

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
24 Jan 11:56 ,

AUTO BARTJE “24H” AUTO BULI

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
19 Jan 21:25 ,

MAN VITI 2003 47 ULSE AUTOMATIK 043890076

14 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
19 Jan 16:59 ,

Shitet kombi sprinter 416

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione