Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi | Banesa | Lokale | Tokë dhe Objekte afariste në shitje dhe me qira

Banesa , 154405
Shtëpi , 30893
Cimer/e , 6668
Dhoma , 5685
Vila , 1531

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën.


Shikoni listimet tona të shtëpive, banesave dhe objekteve të ndryshme afariste dhe gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.

Sot 12:08
Linku:
Shtëpi , Viti

Shitet shtepia Rruga hebib sejdiu250m

148 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË (ZYRË) NË QENDËR

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 11:56
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
03 Dhj 10:27
Linku:
Banesa , Pejë

Shitet Lokali 89m2 ne Fidanishte (Peje)

Numri i dhomave: 1
Sot 11:42
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË RRUGËN C

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

Sot 12:08
Linku:
Shtëpi , Viti

Shitet shtepia Rruga hebib sejdiu250m

148 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NE KALABRI(EMSHIR)

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 3+1 NË LAGJEN MATI 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 12:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESE 2+1 NE LAKRISHTE

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 3+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

BANESË 1+1 NË FUSHË KOSOVË

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NE KALABRI(EMSHIR)

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NE KALABRI(EMSHIR)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË ULPIANË

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË (ZYRË) NË QENDËR

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:08
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË QENDËR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 3+1 NË LAGJEN MATI 1

108 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË LAGJEN DARDANIA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË QENDËR

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË BREGUN E DIELLIT

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESE 2+1 NE RRUGEN A

121 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:07 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banes 120m2, kati 7

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË LAGJEN MATI 1

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË DARDANI

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË RRUGEN C

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË QENDËR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË QENDER

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NË QENDËR

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË ULPIANË

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NE ARBËRI(DRAGODAN)

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NE KALABRI(EMSHIR)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NË TOPHANE

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NË ULPIANË

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:07
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Fushë Kosovë

BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.


Gjeni shtëpi dhe banesa në shitje apo me qera në MerrJep.com


Kërko shpallje për banesa, shtëpi, vila, dhoma në qytete të ndryshme duke përfshirë Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 171.456 shpalljeve për vendbanime në MerrJep.com.


Ju mund të filtroni kërkimin tuaj dhe të zgjedhni nëse dëshironi të shikoni shpallje për shtëpi apo banesa në shitje të postuara nga persona fizik apo kompani.


Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.


Shit patundshmëri në MerrJep.com


Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.


Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.


Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione