Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi | Banesa | Lokale | Tokë dhe Objekte afariste në shitje dhe me qira

Banesa , 143942
Shtëpi , 29223
Cimer/e , 6520
Dhoma , 5460
Vila , 1341

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën.


Shikoni listimet tona të shtëpive, banesave dhe objekteve të ndryshme afariste dhe gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.

Sot 13:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Rruga B 380 €

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:35
Linku:
Banesa , Ferizaj

Banes me 1 dhome gjumi 61.3 m2

Numri i dhomave: 1
27 Maj 14:29
Linku:
Banesa , Gjilan

Shiten banesat te " FG Daki "

680 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qera në Lagjën Bregu i Diellit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Qender 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Ulpiane 250E te Fontana me Termokos

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qera me Termokos ne B.Diellit 2DhGjumi 230E

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagjen e Spitalit_2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagje te Spitalit

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Ulpiane 40m2 mbrapa AAK

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 22:29 Vila , Lipjan

SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 045587719

Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Muhaxher 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Qender 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

⭕Shitet banesa në Veternik |Prishtinë|

880 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet:

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

⭕Lëshojmë shtëpi me qira te Lagjja Jonë

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 22:29 Banesa , Ferizaj

LINA-Shitet banesa 136m2 kat -VIII- Ferizaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrojm #Banesën #Moderne me #Qera në Qendër

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe 58m2 kati 6 lagja e Spitalit

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Qender 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA ne #Ulpiane #Connect

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

#Banese me #QIRA ne #Emshir #Connect

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:29 Shtëpi , Prishtinë

LINA-Shitet Shtëpi 340m2+4.86ari oborr,ne Graqanic 01/19

Numri i dhomave: 5
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 22:29 Shtëpi , Shtime

LINA- Shitet shtëpia në Shtime 125/16

Numri i dhomave: 7
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Shes Banese 3 dhomëshe 82m2 kati 4 Mati 1

72 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 66.7m2 kati 3 Mati rruga C

950 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 22:29 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomshe 71m2 kati 3 Fushë Kosovë

650 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiane 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 1+1

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 65m2 me Qira në lagjen Arbëria

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:29 Vila , Malishevë

TENDA SHATORA TAVOLINA KARRIKA ME QERA 044280873

Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera 2DhGjumi te Hotel Afa- 300E

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Rruga C 300 €

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:29 Banesa , Prishtinë

Banesa në SHITJE Prishtine -ju ofrojm për shitje banes

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:29 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Rruga B 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:29 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa me qira ne F.Kosovë 200 euro

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:29 Shtëpi , Ferizaj

LINA-Shitet Shtepia me 13ari oborr kat -I- Ferizaj 343/17

Numri i dhomave: 3
Online

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.


Gjeni shtëpi dhe banesa në shitje apo me qera në MerrJep.com


Kërko shpallje për banesa, shtëpi, vila, dhoma në qytete të ndryshme duke përfshirë Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 171.456 shpalljeve për vendbanime në MerrJep.com.


Ju mund të filtroni kërkimin tuaj dhe të zgjedhni nëse dëshironi të shikoni shpallje për shtëpi apo banesa në shitje të postuara nga persona fizik apo kompani.


Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.


Shit patundshmëri në MerrJep.com


Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.


Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.


Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione