Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1.8t - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 177

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.8t , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.8t Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 10:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

GOLF 4 GTI 1.8T

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 22:58 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne 16 '

380 EUR

01 Maj 15:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Golf 4 1.8T GTI

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 17:19 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Leposaviq

Audi A4

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Nën 22:43 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Rahovec

audi a4

4 500 EUR

06 Tet 19:34 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Rahovec

audi a4 1.8t

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 10:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Shiten motorrat

123 EUR

16 Sht 18:20 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Drenas

shitet

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 22:40 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Mitrovicë

Audi A4, 1.8T, Benzin/Gaz

3 500 EUR Price Reduced

23 Korr 02:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prizren

Shiten pjest per 1.8 20v T

1 EUR

20 Korr 13:41 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 1.8 turbo 2007 Cabrio pa dogan

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Maj 16:11 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Malishevë

Audi A4 1.8T

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:54 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Drenas

Audi a4 049401033

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 12:54 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Drenas

Audi A4

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 17:39 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Drenas

Audi A4 1.8t Rks

36 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 17:32 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Drenas

Audi a4 1.8t rks

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 17:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Scirocco  ·  Mitrovicë

Scirocco

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 19:22 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Shitet

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 17:02 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 1.8T 2007 manual pi Anglis

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Nën 01:10 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjakovë

Vekter 1.8T

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 18:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Pejë

SHITET TURBO PER AUDI K04 1.8T

190 EUR Price Reduced

19 Qer 15:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Passat variant 1.8T 2005

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 01:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prizren

K.G 1.8t

13 Pri 19:10 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Besianë

Audi a4 1.8T

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 19:29 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Klinë

Shes audi a4 1.8t ne gjendje te rregullt

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 18:21 Vetura  ·  Audi  ·  TTS  ·  Prishtinë

Audi TT Quattro 1.8T 225HP ��

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Rahovec

Motor 1.8turbo 20v

600 EUR

20 Mar 01:42 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Audi A4 .Audi A4 ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 00:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Gjakovë

Shitet Audi .Audi ne shitje .Vetura ne shitje

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 11:15 Vetura  ·  Audi  ·  TT RS  ·  Gjakovë

shitet urgjend

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 19:18 Vetura  ·  Audi  ·  TT  ·  Prizren

shes ndrroj audi tt

29 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 16:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Gti

850 EUR

14 Jan 13:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Shtërpcë

Pjes

100 EUR

10 Jan 15:39 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

KERKOJ Audi a4 b5 1.8t/2.4/2.8 benzin quattro RKS!!!

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 00:50 Vetura  ·  Audi  ·  TT  ·  Prishtinë

Audi TT Quattro 225HP

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 13:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

shitet pasati 1.8T benxin gasi ne dizne rks 10 muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 19:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prizren

Motorr 1.8t AGU

30 Sht 13:40 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shtime

Audi a4

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 02:07 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi a4 2002 1.8T automatik

4 000 EUR

23 Gush 09:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Motorr 1.8T 170ps

300 EUR Price Reduced

16 Gush 19:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Malishevë

Golf 4 1.8T

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 22:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Shitet vetura

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 09:06 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjilan

Pjese per Audi A6 C5 Benzin & Diesel

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.8t | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.8T 1.8t 1.8T 1.8t 1.8T 1.8t 1.8t 1.8T 1.8turbo 1.8t

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione