Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

5.11 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 5.11 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 5.11 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Jan 15:01 Shtëpi  ·  Gjakovë

Shitet shtepia ne Bllokun e ri

Numri i dhomave: 8
04 Dhj 23:55 Të tjera  ·  Prishtinë

Shiten PLANIKA Nr 41

60 EUR Price Reduced

18 Sht 21:22 Të tjera  ·  Prishtinë

5.11 e re

22 Maj 22:57 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Tactical 5.11 origjinal

40 EUR

08 Maj 23:00 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Mitrovicë

5.11

50 EUR

09 Pri 10:23 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Tactical 5.11 origjinal

40 EUR

24 Jan 14:15 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Jakne 5.11 Parka 3 ne 1

160 EUR Price Reduced

01 Tet 11:29 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

5.11 Parka 3 ne 1

170 EUR

30 Gush 22:27 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Opel combo 1.7 dizel 2005 rks

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 11:32 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

Kepuc per Uniform

21 Pri 00:02 Shtëpi  ·  Gjakovë

Shitet Shtepia ne Bllokun E Ri

22 Korr 12:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Gjilan

ndrroj me pc gaming

8 EUR

11 Korr 00:27 Të tjera  ·  Dragash

Sabati Tactical Rover 308 Winchester

2 700 EUR

11 Dhj 19:12 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Qizme per dimer

90 EUR

09 Dhj 21:06 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Vushtrri

5.11 cokulla per polic

14 Tet 19:17 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Cizme per meshkuj

80 EUR

14 Tet 19:17 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Cizme per meshkuj

80 EUR

08 Shk 00:28 Vetura  ·  Citroën  ·  2 CV  ·  Shtime

Pikabo

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 12:22 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Pejë

Pllanika ushtarake SWAT 44 origjinal

70 EUR

11 Jan 22:57 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Këpuc per Dimer

110 EUR

17 Dhj 21:38 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Mitrovicë

Qizme

90 EUR

24 Jan 12:07 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

JAKNE DIMRORE 5.11 JACKET -- E RE !!

120 EUR

21 Jan 21:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 5  ·  Prishtinë

Samsung galaxy note5

230 EUR

15 Dhj 13:33 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Mbathje dimri 5.11

02 Shk 18:29 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

5.11 tactical

40 EUR

09 Jan 23:38 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

TACTICAL PANTS 5.11

30 EUR

12 Dhj 16:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S5  ·  Prishtinë

Samsung GALAXY S5

150 EUR

18 Tet 20:09 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

pllaninka per dimer te reja 5.11

19 Pri 22:50 Telefona celular  ·  LG  ·  L Fino  ·  Prishtinë

SHITET TELEFONI I RI ME DY KARTA MODEL I RI I LG

90 EUR

22 Mar 17:03 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes sony experiam2 urgjent

120 EUR

22 Mar 15:03 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shes Sony Experia m2 Urgjentt

22 Mar 12:43 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Sesh Sony Experia M2 Urgjent

130 EUR

22 Mar 12:23 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia M2  ·  Prishtinë

Telefonin Sony Experia M2 Urgjent

130 EUR

08 Mar 09:15 Telefona celular  ·  LG  ·  L Fino  ·  Prishtinë

LG L Fino i ri npaket

110 EUR

27 Shk 20:54 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Jakne 5.11 Police Jacket

150 EUR

20 Dhj 16:44 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prizren

Uu SHiitttt Opel Astra 1.7 cdti -05 rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 15:51 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prizren

Uuuuu Shiiittt Opel Astra 1.7 cdti viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 14:19 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Qizme Haix nr 43

80 EUR

03 Nën 12:10 Shtëpi  ·  Prizren

Leshohet kati me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 5.11 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

5.11 5.11 5.11 5.11 5.11 5.11 5.11 5.11 5.11 5.11

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione