Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

9 mm - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 9 mm , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 9 mm Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


20 Maj 22:06 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Xiaomi Ultra 13, 16GB/512GB

800 EUR

14 Maj 19:20 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Apple Watch Serie 9

23 Pri 09:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Prishtinë

Shitet iPad Pro 12.9 5th. Gen.

1 100 EUR

01 Pri 15:50 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Prishtinë

Polaroid Camera instax 9

50 EUR

25 Mar 23:01 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Denon  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Denon RCD-N7

180 EUR

25 Shk 15:39 Të tjera  ·  Prishtinë

Apple Watch Series 5 - 44 mm

149 EUR

29 Jan 08:50 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Merida  ·  Prishtinë

MTB Merida Matts 800

600 EUR Price Reduced

27 Jan 19:56 Telefona celular  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Sony Xperia PRO 5G Smartphone

732 EUR

24 Jan 17:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Trotinet elektrike

17 Jan 10:05 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Apple watch series 9 45 mm

440 EUR

15 Jan 23:42 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Apple watch series 9 45 mm

420 EUR

29 Dhj 00:42 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Gjilan

�� Apple Watch 8 45 mm ��

360 EUR

16 Dhj 12:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

ZF Pin Types, Oem Parts

1 111 EUR

14 Dhj 17:54 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Pejë

Samsung s8 u shit ja paft hajrin flm merrjep

150 EUR Price Reduced

13 Dhj 19:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Prizren

Lenovo Yoga 720 15"

499 EUR

26 Nën 14:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shitet prona

300 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 9 mm | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

9 mm 9 mm 9 mm allti 9 mm me leje

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione