Akullore | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 09:24 ,

Protelex

2 500 EUR

13 Tet 19:37 ,

Friz per Akullore

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Tet 15:16 ,

Aparat per akullore

350 EUR

03 Tet 13:12 ,

Shes aparat per akullore

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 12:02 ,

Citroen Berlingo dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 10:46 ,

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999


Në fillim