Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw kabrio - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 25
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw kabrio , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw kabrio Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Mar 17:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KATALIZATORIN +383886997

1 000 EUR

10 Mar 17:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KERRIN - AKSIDENT, DEFEKT, PA DOGAN, ME DOGAN

10 000 EUR

27 Tet 18:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  SLK 200  ·  Prishtinë

MERCEDES BENZ - Slk kabrio per darsma,ahengje,foto shooting

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 02:08 Vetura  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Prishtinë

Kabrio

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 09:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Rotkapne për vw caddy 2006

50 EUR

15 Gush 19:06 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Vetura ne shitje

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Jan 23:46 Vetura  ·  BMW  ·  325  ·  Mitrovicë

Bmw 325 kabrio

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 15:23 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Therandë

Shes BMW 318i.

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 22:55 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fushë Kosovë

Citroen C3 benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Gush 21:58 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Viti

bmw kabriolet 93 benzin

1 199 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 16:18 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw e36 kabrio benzin gaz full

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 15:35 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

bmw e30 kabrio

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 17:29 Vetura  ·  Dardanë

U Shitttt Nga AUTO NoKiiii

29 Jan 00:34 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

Bmw 320 Kabrio

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 21:54 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Prishtinë

Bmw

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 08:09 Vetura  ·  Gjilan

Renault Express 1.9 Disel -95

1 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw kabrio | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione