Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw multimedia - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw multimedia , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw multimedia Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Pri 18:10 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

Audi A3 2.0 TDI 2019 Sedan 61xxxkm

25 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Pri 22:40 Vetura  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Prishtinë

Shes Dacia Duster 2019 1.5 diesel

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Shk 14:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D Efficient Dynamics

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 08:44 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Mitrovicë

BMW GT 530d AUTOMATIK PERFORMANCE- FULL

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 19:03 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Prizren

Bmw full M

23 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 08:43 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Prishtinë

AUDI SQ5 OKAZIIIIOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Maj 11:44 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prizren

BMW X2 - SHITJE OSE NDERRIM

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 17:43 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Prishtinë

BMW F10 535D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 00:44 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW E39 520D 101kw (136hp) VITI 2003

4 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 18:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8 DSG

13 800 EUR

15 Korr 18:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 8 2022 / DSG / 1.5 eTSI 150ps / 8000km / hybrid

30 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 15:48 Vetura  ·  BMW  ·  216  ·  Pejë

Bmw 216 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 04:10 Vetura  ·  BMW  ·  216  ·  Pejë

Bmw 216d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw multimedia | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione