Dana | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 10:04 ,

Jeep Grang Cherokee Overland

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 11:31 ,

Citroen pikap u exstra stanju ful

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 17:42 ,

Auto na prodaju

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 21:43 ,

Landrover td4 4x4

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 13:42 ,

Opel vectra 1991god.

549 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Sht 18:33 ,

Dana

30 EUR

23 Sht 08:57 ,

Opel vectra b 2.0 dti

1 599 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 22:51 ,

Dana

10 EUR

14 Sht 18:31 ,

dana

9 EUR Price Reduced

02 Sht 22:30 ,

dana

10 EUR

29 Maj 16:37 ,

Mercedes ml 250 2013

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Dana në kategorinë All Category
  • dana në kategorinë Vetura
  • dana në kategorinë All Category

Në fillim