Friz | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 09:26 ,

VW Transporter T7 2.0 Tdi FRIGO - Klima

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:26 ,

VW Transporter T7 2.0 Tdi / FRIGO - KLIMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:25 ,

Vw Crafter 2.0 Tdi - FRIGO / Klima / 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 ,

VW Transporter T6 2.0 Tdi - FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 ,

Vw Caddy 1.6 Tdi Frigo - Klima / 2014 i Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 ,

VW Caddy 1.6 Tdi Maxi DSG / FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:21 ,

Kamjonet sprinter 312 targa te huaja me dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:10 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:39 ,

Frigo&friz-20c VW Caddy Maxi 1.6tdi-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Në fillim