Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Glof - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Glof , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Glof Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Maj 23:38 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
15 Maj 11:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Vushtrri

Imt 558 rks

2 EUR Price Reduced

24 Pri 17:35 Materiale për ndërtim  ·  Gjakovë

Skele me qera

19 Pri 14:06 Të tjera  ·  Prishtinë

Shes ore dore ferruci Italiane

85 EUR

03 Pri 08:16 Materiale për ndërtim  ·  Rahovec

Korp per Kran

200 EUR

26 Shk 08:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shes tresh dysh dhe dy fotele tavoline komod tv

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 14:14 Materiale për ndërtim  ·  Rahovec

shitenDyert

01 Shk 23:59 Makina dhe Vegla  ·  Prizren

Skele me qera

01 Shk 21:55 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Furra dhe mikrovalë  ·  Alfa Term  ·  90H  ·  Rahovec

SHPORET

280 EUR

01 Shk 03:14 Makina dhe Vegla  ·  Malishevë

Skele me qera

29 Jan 03:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 7.5 Automatik

20 Jan 21:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Vushtrri

Mercedes a clas

17 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 10:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7 R Gti

1 EUR

15 Dhj 20:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes e 220

55 EUR Price Reduced

22 Sht 22:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 8

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 11:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shes Golf 7.5 TDI AUTOMATIK

25 Maj 00:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

GLOF 8 GTD

123 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Shk 01:28 Materiale për ndërtim  ·  Ferizaj

SKELE ME QERA

19 Shk 16:04 Të tjera  ·  Vushtrri

Prokolic

4 EUR

12 Shk 20:12 Vetura  ·  Suzuki  ·  Maruti  ·  Skenderaj

GLOF 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 23:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf MK7 2.0 TDI - Pa Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 00:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes e clas 220

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Nën 17:27 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Qmimi fundit. Audi A4 3.0 Diesel Quatro 3x S-Line.

24 000 EUR Price Reduced

10 Nën 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran shume gjendje te mire PANORAM

12 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 13:51 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shes fellne 17 coll per Audi

290 EUR

06 Sht 19:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 10:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet GLOF VI 2.0 Diesel - Automatik

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 23:34 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Drenas

peugeot 207 viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 15:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Glof 6 automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 13:56 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Malishevë

Aparat per kafe-Mulli per kafe

900 EUR Price Reduced

04 Jan 10:25 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Shitet veura Opel Corsa 1.2

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Tet 08:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

VW Glof 6 karavan prejardhje nga Zvicrra������������

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 11:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Glof VII

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 12:32 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Kompresor 200 L

11 Qer 19:35 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

Fellne Per Golf 6/7

370 EUR

05 Pri 08:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shes Golf 7sh 40 mij te kalume form perfekte

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Glof | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione