Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karrikë - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karrikë , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karrikë Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Pri 21:56
Linku:
Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Prizren

Shitet Skoda SuperB 2.0 - DSG 190PS - TDI

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

Dje 22:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air me fotrolle 32 GB

70 EUR

Dje 22:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air 2 - 64 giga

90 EUR Price Reduced

Dje 22:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Prishtinë

iPad Mini 4 - 128 giga

100 EUR

Dje 21:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Gjilan

Shitet Mercedes E clas 270 Dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Fotele karrike

Dje 20:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Ferizaj

Karrike Gaming

Dje 20:06 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Ferizaj

Tavoline me 6 karrike

200 EUR Price Reduced

Dje 18:35 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Prishtinë

SHITET TABELA PER MESIM

55 EUR

Dje 13:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

vw polo 1.4 shume i mire

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:37 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Shabllon dhe lime per motorr

11 EUR

Dje 09:37 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Vule me datë

12 EUR

Dje 09:36 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Termometer dhe hygrometer

10 EUR

Dje 09:36 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Matës i baterive

10 EUR

Dje 09:35 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Termometer dhe hydrometer

16 EUR

Dje 09:34 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

Dje 09:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:20 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Aparat Saldimi Gjerman

135 EUR

13 Pri 22:17 Të tjera  ·  Prishtinë

Karrike per femije per veture

30 EUR

13 Pri 17:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Audi a4 b6 2003 ulse (karrike)

120 EUR

13 Pri 16:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 7 1.6 TDI 4x4

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 22:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Viti

MERCEDES E-Class pa dogan

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 21:43 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

Bmw X5

29 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 17:09 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Pejë

Mitsubishi Outlander 2.2 2015

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 15:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prizren

Tavolie pune me karrike

50 EUR

12 Pri 13:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Vushtrri

Tavolin druri me 7 karrike

119 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karrikë | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione