Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes c class 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes c class 2008,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes c class 2008 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:08 Vetura , Pejë

Audi A5 3.0 TDI Automatic Quattro Coupe

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 09:14 Të tjera , Prishtinë

10k Followers 35$

1 EUR

04 Mar 13:37 Vetura , Prishtinë

Audi Q8 50TDI quattro

75 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Shk 12:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz GLA-Klasse GLA200d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 19:53 Vetura , Prishtinë

Renaul Scenic 1.9dci

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 19:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota Rav4 2.2 disel automatik 4x4

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 10:46 Vetura , Prishtinë

Toyota RAV4 2.0b 4x4

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

VW Passat Variant 2.0 BiTDI

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:11 Vetura , Prishtinë

Renault Scenic 1.9dci

2 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Jan 13:34 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 2008 2.2 Disel 115.000KM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Dhj 21:02 Vetura , Prishtinë

Citroen c3 exclusive 1.6 benzin

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 13:58 Vetura , Prizren

VW TOURAN 2008 AUTOMAT 7G

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 555 EUR

19 Nën 01:30 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C 2008 Highline

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Nën 00:29 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 exclusive 1.6b

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 00:28 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 exclusive 1.6b

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 17:20 Vetura , Gjilan

Mercedes C Class 220 2008 AVANGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 12:36 Të tjera , Prishtinë

Kontejnera

22 Sht 22:44 Vetura , Lipjan

C Class 220

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 23:11 Vetura , Mitrovicë

Shitet Mercedes C220

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:40 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 123d

9 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 22:16 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes c class

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 14:03 Vetura , Prishtinë

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 DIZELL RKS 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:35 Vetura , Gjilan

Mercedes C Class 220 - Automatik

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 16:10 Vetura , Vushtrri

BMW 320 2.0 Manual 6+R 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 15:05 Vetura , Vushtrri

VW GOLF 5 1.9 TDI MANUAL 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 14:25 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4b Automatik

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Nën 18:05 Vetura , Prishtinë

Hyundai i30 1.6d/Automatik

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 00:57 Vetura , Prishtinë

Hyundai i30 1.6d Automatik

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 15:41 Vetura , Prishtinë

VW Touran 2.0tdi DSG

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.2B

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A3 S-line

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:24 Vetura , Prishtinë

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Dhj 01:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes c class 2008 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione