Niva | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 252
Të tjera , 14
Sot 02:13 ,

Volvo v70

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:06 ,

Lada Niva 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:27 ,

Lada Niva 1.7i

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:01 ,

Shitet Daihatsu Rocky

9 999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 19:19 ,

Lada niva

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 13:22 ,

Shes Gjip Lada Niva 1.7 2001 E regjistruar rks

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Jan 20:24 ,

Lada niva

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 15:46 ,

Niva

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 18:32 ,

Frontera 2.8 turbo.diezell.motorr Japan.rks.23.09.2021

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 20:00 ,

Lada niva

2 777 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:39 ,

Shitet NIVA LADA

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Jan 21:47 ,

Lada niva

2 777 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Jan 14:42 ,

LLADA NIVA 1.7b RKS

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Jan 10:13 ,

Shes NIVA LADA 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Dhj 22:31 ,

Lada Niva

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 20:50 ,

SHITET LADA NIVA

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 09:38 ,

Shitet Niva

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 20:07 ,

Niva

05 Dhj 17:45 ,

Lada Niva

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 21:03 ,

Lada niva

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 20:34 ,

Lada niva

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 18:03 ,

Lada niva

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 13:09 ,

Lada Niva 1.7i

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Nën 17:45 ,

Niva

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Nën 08:29 ,

Niva 4x4

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Sht 20:26 ,

U shit niva flm merrjep

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Sht 10:46 ,

Shes lada niva

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Sht 13:58 ,

Shiten Gumat per niv

200 EUR

17 Sht 21:53 ,

lada niva

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Sht 20:56 ,

Blej kere me qmime te lira 24 or online viber

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 13:33 ,

Shitet Nivaa 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Gush 10:12 ,

Niva 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Kërkime të ngjashme

Niva Niva Niva Niva Niva niva Niva Niva Niva NIVA

Në fillim