Niva | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 280
Të tjera , 23

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Niva,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Niva Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:54 ,

Kia sorento 2006 pa dogan gjendje perfekte

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

Shitet Lada Niva 1.7 benzin

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Sht 11:27 ,

SHITET LADA NIVA PER PJES

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 11:27 ,

SHITET LADA NIVA

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 13:09 ,

Lada Niva 1.6 Benzin

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Sht 19:30 ,

Urgjent

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 15:47 ,

Niva

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 22:05 ,

Fronetra.2.8.turbo.motorr Isuzit

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 08:49 ,

Shitet Daihatsu Rocky

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 09:27 ,

Lada niva

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Gush 19:21 ,

Shitet Lada niva

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Gush 17:44 ,

Niva

12 Gush 07:57 ,

Shitet Lada Niva

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Gush 08:14 ,

Urgjent

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 00:13 ,

niva 1.7 benzin

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 17:59 ,

shitet

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 13:21 ,

shitet lada niva

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Qer 23:13 ,

Shitet lada niva

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 23:44 ,

Niva

550 EUR

31 Maj 23:44 ,

Niva

550 EUR

31 Maj 23:11 ,

Niva

550 EUR

31 Maj 22:19 ,

Pjes per gjipa lloje te ndryshme

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Maj 19:50 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 11:13 ,

Lada niva 1.7i

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 02:13 ,

Shitet

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Maj 17:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
27 Pri 22:37 ,

Niva

24 Pri 21:23 ,

Shitet niva 1.6 Dizell me dokomenta rks

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 02:47 ,

Lada Niva

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 22:39 ,

shitet lada niva 4x4

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Mar 21:32 ,

Shitet Lada niva ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 22:30 ,

Lada niva

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Mar 12:23 ,

Lada Niva

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 22:26 ,

Shes lada niva 2006

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 19:23 ,

Shitet niva ne gjendje shume te mir

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Shk 19:02 ,

Niva

12 Shk 18:01 ,

Volvo v70 dizel 2.4 targa angleze

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 10:34 ,

Niva

550 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Niva | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Niva Niva Niva niva Niva NIVA Niva niva niva Niva lada

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione