Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat 3c 2010 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat 3c 2010 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat 3c 2010 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Mar 20:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

Pasat 3c 2.0 dizel 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 02:09 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kastriot

AUDI A6 2.7 ALORED QUATRO 4X4 GJENDJA PERFEKTE

10 200 EUR Price Reduced

19 Jan 18:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Pasat

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 15:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

PASSAT 3C TDI 2.0 AUTOMATIK DSG 2010 RKS

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Sht 22:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Pasat 3c 2010

29 Gush 13:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Pasat 3c 2.0Tdi 4motion

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 21:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Pasat 3C 2010 2.0 Tdi 6 shpejtesi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 11:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Navi android per vw pasat

100 EUR

28 Mar 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kuzhina dhe kauqa 3/2/1

1 950 EUR

24 Shk 18:26 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 22:37 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Ferizaj

Shes Peugoet expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 18:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Pasat 3C 2.0TDI 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 3c 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 11:43 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Pjes per Pasat 3c

20 Maj 14:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Pasat 3c R'line 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Pasat 3c 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 13:01 Vetura  ·  Renault  ·  Grand Espace  ·  Prishtinë

Reno grand espace 2.0 dizel pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Dhj 23:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

MOTORRA DHE MENJAQA PER GOLF AUDI SKODA

1 EUR

13 Sht 01:44 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6

3 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 13:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Pjes per vetura

21 Pri 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Pasat 3c

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 09:31 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 21:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

shes pasat 3c viti 2010 2.0 1 bregasni

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 11:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Pasat 3c 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Mar 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

instrumentabell (ORË) per passat 3c me bord kompjuter te mad

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 19:56 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Vushtrri

Aub per pasat 3c

16 Jan 13:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Pjes Per Pasat 3C SDI 2.0 2010 manual Me dizne jasht

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 02:24 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kastriot

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 19:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 13 09 2010 DSG ushit e gzoft

7 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 16:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Far per pasat 3c

80 EUR

09 Nën 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

shes pasat 3c

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 14:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Pjes per audi, golf , pollo,

7 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 14:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Pjes te ndryshme

5 EUR

07 Sht 08:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHES VW PASSAT 3C 2.0 TDI BLUEMOTION 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 15:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

SHES PASSAT 3C 2.0 TDI BLUEMOTION 2010

01 Sht 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Shes pasat 3c☎️049846010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 17:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

pasat 3c. 2010

6 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 01:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Pasat 3c 2010

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 01:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

U shit flm

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 00:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Pasat

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 21:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Pasat

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 15:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Pasat 3c 2006 2.0 d

19 Nën 17:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Prizren

Shiten karikat

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat 3c 2010 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione