Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Penthaus me qira - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Penthaus me qira , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Penthaus me qira Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Penthaus Lagje Spitalit 380 m2 1100 €

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar
Sot 12:23 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshoj penthaus me qira perball rrethit ne fushekosovë

285 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Shk 22:41 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prizren

Banes me qira 3+1+2 Penthaus

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
23 Dhj 02:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshoj penthause ne qender te F.Kosovës perball rrethit

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Nën 13:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Rrugën B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online Shitësit të Besuar
05 Maj 01:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prizren

Banes me qira 2+1 Kati 1

Numri i dhomave: 3,5
Shitësit të Besuar
11 Shk 13:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me QERA

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
27 Jan 13:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me QERA

1 450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
27 Jan 09:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me QERA

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
26 Jan 12:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me QERA

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
21 Jan 18:13 Banesa  ·  Prishtinë

EKSKLUZIVE - PENTHAUS me qira me sip. 380m2 - afer rruges B

Numri i dhomave: 7
21 Jan 08:39 Banesa  ·  Prishtinë

EKSKLUZIVE - PENTHAUS me qira me sip. 380m2 - afer rruges B

Numri i dhomave: 7
04 Pri 13:22 Banesa  ·  Kaçanik

Shesim 3 x Penthausa + 6 Banesa Ferizaj + Kacanik

35 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
25 Nën 23:11 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet banesa me qira ne rrugen b 120m2 mbrapa Meridianit

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
04 Nën 17:33 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qira ne rrugen B penthaus 130 m2

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
01 Nën 18:13 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me qira ne RRUGEN B PENTHAUS 130 m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
30 Tet 22:59 Banesa  ·  Prishtinë

Jap banesa me qira ne rrugen B dhe ne Arberi dragodan

Numri i dhomave: 3
15 Sht 00:25 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshoj pentahus me qira

Numri i dhomave: 3
14 Sht 09:03 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshoj pentahus me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Sht 09:01 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshoj penthaus me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Sht 09:42 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshoj penthaus me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Korr 15:56 Banesa  ·  Prishtinë

Shes Banese super te mobiluar ne Prishtina Stars, Emshir

Numri i dhomave: 1
01 Korr 15:56 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi ne shitje ne Zllatar, Royal Green

Numri i dhomave: 3
01 Korr 15:56 Banesa  ·  Prishtinë

Shes super banese te mobiluar ne Aktash

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
29 Qer 16:45 Banesa  ·  Prishtinë

Shes super banese ne shitje ne Emshir me 3 dh. gjumi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
25 Qer 13:55 Banesa  ·  Prishtinë

jap 3 banesa ne lagje te Spitalit, afer QKUK me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Qer 13:53 Shtëpi  ·  Prishtinë

Super shtepi moderne ne Hajvali ne shitje

Numri i dhomave: 5
25 Qer 11:48 Banesa  ·  Prishtinë

Shes banese me 1 dh. gjumi ne rrugen B, Mati 1

76 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Maj 16:58 Banesa  ·  Prishtinë

Shes Banese me 1 dh. gjumi afer hotel Sonoma-Fushe Kosove

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Maj 23:16 Banesa  ·  Prishtinë

Shes 3 banesa te reja ne Mati 1 - afer Super Vives

Numri i dhomave: 2
06 Maj 17:20 Shtëpi  ·  Pejë

shes shtepine ne taslixhe

Numri i dhomave: 4
05 Maj 17:52 Banesa  ·  Prishtinë

Jep super lokal te ri me qira ne Mati 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Pri 04:02 Banesa  ·  Prishtinë

Jap super banese me qira ne rrugen B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Pri 10:11 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banese me 2 dh. gjumi ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 2
31 Mar 21:07 Banesa  ·  Prishtinë

Shes banesa perfekte ne Mati 1 - me organizim te mire

Numri i dhomave: 2
22 Shk 18:26 Banesa  ·  Prishtinë

Shes banese me 1 dh. gjumi afer hotel Sonoma-Fushe Kosove

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Shk 22:25 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrojme me qira super lokal ne rrugen B

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
16 Shk 07:10 Banesa  ·  Prishtinë

Shes super banese ne Emshir me 2 dhoma gjumi

Numri i dhomave: 2
16 Shk 07:10 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shes banese me 2 dh. gjumi

Numri i dhomave: 2
04 Shk 19:25 Banesa  ·  Prishtinë

Shes banese ne afer tregut ne Ulpiane me 2 dhoma gjumi

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Jan 16:23 Shitore Telefona celular  ·  HTC  ·  10  ·  Prishtinë

Punojme plane për shtëpi dhe më shumë!

150 EUR

12 Jan 16:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Plani ideal per shtepine tende!

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
12 Jan 16:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Plan Modern ne shitje

220 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Jan 16:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shesim planin e shtepise - 105 m2.

150 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Jan 16:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Projekt Modern BMW- shitje

200 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Penthaus me qira | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione