Plluma | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Sht 17:19 ,

Jan shit flm

170 EUR

12 Gush 12:51 ,

Plluma

120 EURNë fillim