Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Trafo xenon - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 123
Të tjera , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Trafo xenon , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Trafo xenon Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:31 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

HONDA SHADOW 125 cc nga Zvicrra me tabela RKS

3 400 EUR

16 Mar 23:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Bmw 1er F20

08 Shk 02:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Volvo S60 Fari Xenon

250 EUR

26 Dhj 09:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Honda  ·  Shadow  ·  Prishtinë

HONDA SHADOW 125 cc nga Zvicrra me tabela RKS

3 400 EUR

19 Dhj 23:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

fara per golf 4

250 EUR

03 Dhj 12:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

8ko.941.597 e Golf 7 audi passat

65 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 11:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Drita per audi a 4

120 EUR

04 Nën 20:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Far Skoda Scala 2022

23 Gush 16:54 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Drita - Passat B5

70 EUR

21 Nën 15:12 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Prishtinë

Golf 7 Xenon

400 EUR

21 Nën 15:12 Të tjera  ·  Prishtinë

Golf 7 me llupa

450 EUR

19 Sht 22:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Faria Kia 2014 xenon

140 EUR

06 Qer 23:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Phaeton  ·  Mitrovicë

PHAETON

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 08:00 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Lipjan

SEAT 1.4i rks viti 2000

950 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 18:08 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

Opel Corsa 1.2b

999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 22:53 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Lipjan

SEAT 1.4i rks viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:47 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Lipjan

SEAT 1.4i viti 2000 rks

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:44 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Lipjan

SEAT 1.4 rks viti 1999

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 22:16 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Lipjan

seat cordoba 1.4 motorr golf 4 rks

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:55 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

Opel Corsa 1.2b rks

999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 22:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Fara per golf plus

100 EUR

19 Jan 18:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fara Drita Xenon Bi-xenon per Golf 5

290 EUR

15 Jan 18:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Deçan

Trafo origjinale

04 Jan 02:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

fara per pasat

1 EUR

02 Jan 11:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Xenon golf

1 EUR

04 Dhj 13:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Fener per passat cc

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Trafo xenon | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione