Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vito 2.2 me ulse - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 124

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vito 2.2 me ulse , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vito 2.2 me ulse Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Mercedes Vito 6 ulse ne linrez viti 2005

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Mercedes me 6 ulse 2.2 Cdi viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Prishtinë

Mercedes-Benz Vito 2.2 Cdi Automatik 7 ulse Model Fashion V

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 09:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

MERCEDES VITO CDI ~ TRANSPORTER

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 09:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

VITO 111 CDI ~ TRANSPORTER

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 09:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

MERCEDES VITO 109 CDI - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 20:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

VITO 115 CDI DOUBLE CABINE

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjilan

Shitet mercedezi viti 2.2 cdi me 9 ulse

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 12:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjilan

Shitet kombi vito me 9 ulse viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 20:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjilan

Shitet ose ndrrohet mercedez vito me 9 ulse

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 15:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjilan

Shes ose ndrroj mercedezin vito me 9 ulse

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 13:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjilan

Shes mercedez vito me 9 ulse viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Jan 12:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

2014 MERCEDES-BENZ VITO 4MATIC

10 000 EUR

05 Jan 23:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Mercedes-Benz Vito 111

5 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 13:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Prishtinë

Mercedes Vito 9 ulse 2.2 CDI

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 13:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Vito 9 ulse 2.2 CDI 2004

5 300 EUR

16 Dhj 01:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Vito 9 ulse 2.2 CDI 2004

5 300 EUR

16 Dhj 00:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Vito 9 ulse 2.2 CDI

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 12:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vushtrri

Mercedes vito 220

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Dhj 12:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Vito 109 2.2 CDI ME ULSE

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 11:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

ISHITUR - VITO 115 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 13:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Prishtinë

Mercedes Kombi Vito 2.2 dizel 2017. 9 ulse

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 19:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Mitrovicë

Vito 2.2 cdi automatik

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Gush 09:44 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent A Car Kombi Me 9 Ulse

05 Gush 10:18 Vetura  ·  Nissan  ·  Cabstar  ·  Prishtinë

Nissan Cabstar

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Qer 12:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes urgjent Mercedes Vito

06 Qer 07:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet urgjent Mercedes Vito

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 19:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Prishtinë

MERCEDES VITO 9 ULSE

7 500 EUR

28 Maj 11:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lipjan

Mercedes Vito 2.2 CDI 6 ulse me Dogan supergjendje

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 16:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Lipjan

Kombi Mercedes-Vito V220 AUTOMATIK 8 Ulse

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 22:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet Mercedes Benz Vito 116 CDI

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 16:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Malishevë

Mercedes Vito 2.2 Diesel

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Shk 18:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Prizren

Vito

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 14:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Prizren

mercedes vito 2.2 automatik urgjent !

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 13:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kastriot

VITO 2.2 CDI 5 ULSE ME DOGAN PAGUNE

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 01:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Therandë

Mercedes-Benz Vito Daimler (D) 2017

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 08:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Gjilan

Mercedes-Benz VITO - AUTOMATIK

1 700 EUR

26 Sht 08:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Therandë

Vito 2.2 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 18:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Shitet Kombi Mercedes-Vito. 2.2..klim funksjonale. ����.2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Sht 13:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi AUTOMATIK 045911621

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 14:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi automatik��

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 14:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Vushtrri

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 19:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 14:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

SHES MERCEDES-BENZ Vito 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 00:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 18:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Korr 18:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 10:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

SHES MERCDES-Benz VITO 115 cdi AUTOMATIK 045911621

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 00:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

SHES MERCEDES-BENZ VITO 115 cdi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vito 2.2 me ulse | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione