Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf plus 2007 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf plus 2007 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf plus 2007 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Pri 14:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Gjakovë

GOLF 5 Plus 1.9 TDI Gjendje Super perfekte Full Extra Klima

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 19:22 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Viti

Shes orë

30 EUR Price Reduced

08 Pri 14:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

GOLF 5 PLUS - 1.9 TDI 77 Kw - GOAL

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 21:37 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Viti

Shes orë

30 EUR Price Reduced

02 Pri 02:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prishtinë

SAMSUNG NOTE 10 PLUS ME 256GB 12GB RAM ME GARANCJON

299 EUR

23 Mar 20:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa 3+3+3 plus 2 tabure

149 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:07 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Gjilan

Shes ore

30 EUR Price Reduced

07 Mar 02:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Klinë

Shes gollfin 5 plus

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 02:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Klinë

Golf 5 plus

06 Shk 12:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fushë Kosovë

Shitet gollf 5 plus 1.9tdi 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 11:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fushë Kosovë

GOLF 5 PLUS - 1.9 TDI - GOAL

07 Jan 19:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Viti

Shitet telefon samsung

100 EUR

31 Dhj 10:41 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Me Qerra penthouse Fushe Kosove rruga Dardania me Garazh!!

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Dhj 12:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fushë Kosovë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI - 1 VIT RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 16:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

VW GOLF 5 PLUS - 1.9 TDI - KLIMATRONIK + SHIBER 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 09:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf 5 plus

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 11:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Golf Plus

24 Gush 08:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Mitrovicë

Golf 5 plus 1.9 Automatik 2007

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Korr 12:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Viti

Shitet telefoni samsung galaxy s22 ultra

800 EUR

08 Korr 10:08 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

13 Qer 21:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 13:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Gjilan

Vw Golf 5 Plus 1.9 TDI viti 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 10:35 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Dardanë

TAVOLINA PER ZYRE

100 EUR Price Reduced

05 Maj 10:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Prishtinë

OFERT IPHONE 8 PLUS GOLD ME 256GIGA

149 EUR

09 Pri 15:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

golf 5 plus

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 19:01 Vetura  ·  Pontiac  ·  Bonneville  ·  Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Shk 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Ferizaj

Shitet Golf 5+

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 17:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Drenas

Golf 5 plus

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 22:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Ferizaj

Volkswagen golf plus

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 10:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Golf plus 1.9 tdi

5 800 EUR

21 Nën 20:54 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA D TABELA RKS 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Tet 22:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Mitrovicë

Golf Plus 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Qer 12:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Laptop Lenovo i7 15’6

480 EUR Price Reduced

05 Mar 17:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Gjilan

Shes golf 5 plus 2007 regji deri ne gusht 2022

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 17:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 5 1.9 ViTI 12-11-2007

58 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf plus 2007 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione