Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

maqin per mallter - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe maqin per mallter , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj maqin per mallter Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Maj 16:52 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Suvatim

19 Maj 21:51 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Dardanë

MOLER GIPSER. VELLEZERIT ZENELI

05 Maj 11:28 Makina dhe Vegla  ·  Gjilan

Pft Ritmo

18 Pri 12:49 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Drenas

Pune ne mal te zi

18 Pri 12:49 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Drenas

Punë ne Mal te zi

19 Dhj 14:19 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Suvatim

23 Tet 06:07 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Lipjan

Elbenstock

1 EUR

04 Sht 16:08 Materiale për ndërtim  ·  Gjilan

Maqin per lyerje e kompletuar

1 000 EUR

31 Mar 22:45 Makina dhe Vegla  ·  Therandë

Shitet Maltech M5 (maqin për mallter)

23 Mar 01:56 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Gjakovë

Maqin per mallter G4

3 000 EUR

23 Qer 19:39 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Kaçanik

MOLER GIPSER VELLEZERIT ZENELI SH.P.K

14 Mar 23:22 Të tjera  ·  Lipjan

Maqin per Mallter Lepak Fassada Pft G4

2 800 EUR

31 Jan 14:35 Të tjera  ·  Gjilan

Maqin e mallterit P13

1 300 EUR

18 Jan 07:57 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

NIVELIZIM izolim TE DYSHEMEVE

09 Jan 01:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Maqin per mallter g4

3 200 EUR

17 Dhj 14:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Ferizaj

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Dhj 14:03 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 14:02 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 166  ·  Ferizaj

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 14:01 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Ferizaj

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 13:58 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 13:58 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ferizaj

Fasader / Gipser (punojm edhe me mallter)

17 Dhj 13:58 Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Ferizaj

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 19:50 Punë  ·  Të tjera  ·  Drenas

Kerkoj mjeshter per mallter

13 Pri 23:27 Të tjera  ·  Lipjan

Pomp per suvatim

900 EUR

31 Mar 21:07 Makina dhe Vegla  ·  Prizren

Maqin Per Mallter

4 200 EUR

30 Mar 10:39 Të tjera  ·  Gjakovë

maqin per mallter

2 000 EUR

26 Shk 11:07 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Malishevë

Kerkoj puntor

01 Shk 01:54 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Ferizaj

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 02:31 Punë  ·  Punë jashtë vendit  ·  Drenas

pune ne mal te zi

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj maqin per mallter | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione