oldtimer | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe oldtimer,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj oldtimer Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Korr 18:19 ,

Passat CC 2.0 TDI 125KW 170ps

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 17:17 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 13:11 ,

Zaztava 101 viti 1982 OLDTIMER

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Korr 20:48 ,

opel ascona

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 12:25 ,

Bmw 318i Oldtimer

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Korr 14:42 ,

Audi S8 Oldtimer

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 09:02 ,

bmw e30

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 15:54 ,

Mercedes W126 3.0 Diesel

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 00:13 ,

Shitet BMW 316 OLDTIMER

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 17:50 ,

Shitet Si OldTimer

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Pri 17:44 ,

Cadillac Deville oldtimer

Histora e veturës

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 21:17 ,

Mercedes Benz oldtimer 1968

Histora e veturës

Viti: 60-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Mar 01:12 ,

Peugeot 206 2001 1.4 Benzin Klima A/C RKS Tip Top

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 16:59 ,

BUGGY CARMIN viti 1963 OLDTIMER

Histora e veturës

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 12:36 ,

Shes Mercedes-Benz S-class 1980

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 17:48 ,

shes mercedes oldtimer 1988 rks 7muaj

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 14:37 ,

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 15:57 ,

VW Caddy 1.9 SDI 2001 RKS Perfekt

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 16:57 ,

Mercedes Oldtimer

Histora e veturës

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 16:48 ,

Mercedes Oldtimer

Histora e veturës

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj oldtimer | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • oldtimer në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 500
  • Oldtimer në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Oldtimer në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • oldtimer në kategorinë Vetura | Škoda
  • oldtimer në kategorinë Vetura | Fiat
  • OLDTIMER në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • OldTimer në kategorinë Vetura | Suzuki | SJ Samurai
  • OLDTIMER në kategorinë All Category
  • Oldtimer në kategorinë Vetura | Oldsmobile
  • Oldtimer në kategorinë Vetura | Jeep

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione