passat cc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 13:23 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:23 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

VW PASSAT CC 1.8 TSI Automatik 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:14 ,

Passat CC 2.0 TDI DSG R-Line Full Extra 85mi Km

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:13 ,

PASSAT CC 2.0 TDI DSG

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2350 € ��

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:04 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2350 € ��

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:59 Shitorja ,

VW Passat Cc 2.0 Tdi Viti 2010 Me Dogan Veq 8888€

8 888 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:58 ,

Passat CC 2.0TSI 240ps 2010 R\Line isapo doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim