syncro | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe syncro , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj syncro Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Shk 17:07 ,

U shit Vw golf 3 syncro

2 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Shk 09:45 ,

U Shitttttt

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:29 ,

urgjent sott

250 EUR Price Reduced

06 Nën 12:20 ,

Passat 1.9 pa dogan

930 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 23:40 ,

Shes veturen golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 19:33 ,

Golf 2 Syncro

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 01:28 ,

AUDi a4 s line

13 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 13:25 ,

Shitet kombi t4 1994 4x4 syncro

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 15:49 ,

AUDI A4 S-LINE RKS

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 18:20 ,

Shitet Pasati Syncro

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 23:39 ,

Golf 1.9 tdi 4x4

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 12:24 ,

VW GOLF SYNCRO 1.8

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 10:33 ,

golf 2 syncro

200 EUR

01 Sht 08:47 ,

Shitet passati 2.0 benzin 4x4 syncro

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 20:36 ,

Pasat karavan

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 17:29 ,

VW Golf benzin

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:58 ,

Diferenciall per 4x4 Golf 2, golf 3

80 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 00:21 ,

VW Golf 2 syncro 4x4

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 12:46 ,

vw t4

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 10:48 ,

Renault Scenic 1.9 DCI,syncro 4X4 full extra

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 19:02 ,

Golf 2

990 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 08:47 ,

Diferencial per golf II syncro

80 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Sht 17:42 ,

VW Golf 2 -87

1 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:46 ,

GOLF MK3 VR6 SYNCRO

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 03:03 ,

golf 2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj syncro | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim