Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Oborr qera | Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Oborr qera,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Oborr qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:45 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

Dje 21:44 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

Dje 21:44 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

Dje 21:36 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

Dje 21:36 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

Dje 21:30 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

Dje 21:29 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

Dje 21:23 Të tjera , Ferizaj

Instagrama Per Biznese

Dje 21:17 Të tjera , Ferizaj

Youtube Views

03 Mar 01:24 Shtëpi , Ferizaj

Leshoj shtepin me qera per kopsht

Numri i dhomave: 6
03 Mar 01:24 Shtëpi , Ferizaj

Leshoj shtepin me qera me 12 ari oborr

Numri i dhomave: 6
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 11:14 Banesa , Ferizaj

Banese me Qera

Numri i dhomave: 2
24 Jan 08:57 Shtëpi , Ferizaj

ipet shtepia me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
18 Jan 22:48 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për Qera banesa 65 m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Jan 22:31 Shtëpi , Ferizaj

Shitet shtepia Kadri zeka

195 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
11 Jan 17:48 Shtëpi , Ferizaj

shtepi me qera 2katshe

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
07 Jan 02:21 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për #qira Lokali në Ferizaj - 500m2

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
31 Dhj 00:00 Shtëpi , Ferizaj

Lëshohet shtëpia me qera!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
30 Dhj 17:59 Banesa , Ferizaj

Banese me qera ne katin e pare, perball BKT.

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
27 Dhj 19:57 Shtëpi , Ferizaj

SHTEPI ME QERA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
25 Dhj 11:44 Banesa , Ferizaj

Banese shtepij me qera ne qender afer nenkalimit

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Nën 14:59 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera ne Ferizaj 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 11:19 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera në Ferizaj - 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Nën 19:41 Banesa , Ferizaj

Banesa me qera ne qender te Ferizaj

Numri i dhomave: 4
13 Nën 01:14 Shtëpi , Ferizaj

Leshohet shtepia me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
21 Pri 22:17 Shtëpi , Ferizaj

Shitet shtepia ne qender te Ferizajit

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
11 Dhj 08:49 Shtëpi , Ferizaj

Shtepi ne shitje

400 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Gush 22:02 Shtëpi , Ferizaj

Ipet Shtepia me qera per pushime

Numri i dhomave: 2
25 Qer 18:27 Shtëpi , Ferizaj

Shtepi me qera posedon 2.5Ari oborr.

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Pri 17:27 Shtëpi , Ferizaj

Ipet me qera Lokali dhe katet per banim

Numri i dhomave: > 10
27 Pri 16:55 Shtëpi , Ferizaj

Lëshohët shtëpija me Qera

Numri i dhomave: 2
03 Mar 14:19 Shtëpi , Ferizaj

SHTEPI ME QERA

23 Jan 20:00 Shtëpi , Ferizaj

Leshoj shtepin me qera

Numri i dhomave: 2
22 Jan 09:57 Shtëpi , Ferizaj

Ipet shtepia me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
28 Dhj 22:59 Shtëpi , Ferizaj

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 6
14 Dhj 22:33 Shtëpi , Ferizaj

Ipet shtepia me qera

Numri i dhomave: 6

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Oborr qera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione