Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Hyosung | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Hyosung Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Jan 22:02 Chopper/Coustom , Prizren

Chopper

850 EUR

27 Dhj 20:17 Kros/Enduro , Drenas

motorr cross

899 EUR Price Reduced

09 Nën 09:04 Motoçikleta (mbi 50cc) , Therandë

Qoper

600 EUR

Viti: 1998
03 Nën 21:08 Chopper/Coustom , Prizren

Chopper 250cc

800 EUR

29 Sht 00:18 Të tjera , Gjilan

Shitet motorri

2 500 EUR

Viti: 2008
05 Sht 21:22 Touring , Gjakovë

Shitet motorri

1 700 EUR

Viti: 2002
09 Mar 18:33 Skuter , Gjakovë

Skuter 125kubike vit2019

Viti: 2019
03 Mar 21:43 Skuter , Gjakovë

Scooter125c

Viti: 2019
22 Tet 00:57 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

Atv

650 EUR

Viti: 2020
20 Tet 22:16 Me katër rrota/ATV , Besianë

Atv

650 EUR

Viti: 2020
27 Sht 11:49 Touring , Malishevë

motorr hysong 125cc

1 999 EUR

Viti: 2003
02 Sht 21:06 Të tjera , Malishevë

Shes motorrin te sapo ardhur nga Gjermania

2 000 EUR

Viti: 2001
17 Gush 16:46 Të tjera , Ferizaj

Hyosung RTT125D

2 500 EUR

Viti: 2009
16 Gush 20:42 Me katër rrota/ATV , Therandë

Shitet 4 rrotshi 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
13 Korr 19:22 Me katër rrota/ATV , Therandë

shitet motorri 4 rrota Hsung 700ATV

5 000 EUR

Viti: 2009
17 Maj 04:58 Chopper/Coustom , Ferizaj

Qoper

1 450 EUR

Viti: 2003
09 Mar 11:12 Chopper/Coustom , Ferizaj

Hyosung 125ccm

1 EUR

Viti: 2002
09 Shk 10:33 Touring , Ferizaj

Shes motorin

1 EUR

Viti: 2003
10 Nën 20:19 Chopper/Coustom , Pejë

Shitet ndrohet

3 300 EUR

Viti: 2013
07 Tet 07:43 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2001
02 Tet 16:40 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Atv 800cc 2012 4x4

Viti: 2013
04 Sht 17:40 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shitet hyosung 650cc

4 250 EUR

Viti: 2009
12 Gush 22:08 Chopper/Coustom , Dardanë

hyosung aquila

Viti: 2008
27 Korr 14:32 Chopper/Coustom , Gjilan

chopper hyosung gv650

3 500 EUR

Viti: 2011
19 Maj 23:23 Chopper/Coustom , Dardanë

shes hyosung aquila 650

Viti: 2008
04 Pri 16:09 Chopper/Coustom , Gjilan

Chopper 150cx

Viti: 2006
20 Jan 09:28 Sportiv , Mitrovicë

shitet motori Hyosung

Viti: 2007
15 Jan 15:44 Chopper/Coustom , Gjilan

Hyosung 650

1 EUR

Viti: 2008
26 Dhj 16:54 Sportiv , Prishtinë

Motor hyosung

2 000 EUR

Viti: 2010
22 Tet 13:15 Chopper/Coustom , Vushtrri

Shitet Hysong 125 CC

1 200 EUR

Viti: 1999
20 Tet 16:49 Chopper/Coustom , Prizren

Shitet

420 EUR

Viti: 1996
04 Tet 21:47 Chopper/Coustom , Dardanë

hyosung aquila

Viti: 2008
22 Sht 16:17 Chopper/Coustom , Pejë

Beje ndrim me Golf 2

Viti: 1996
28 Gush 10:28 Të tjera , Prishtinë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2012
08 Gush 23:27 Chopper/Coustom , Pejë

Shes motorrin coper.

1 200 EUR

Viti: 1996
07 Gush 14:34 Chopper/Coustom , Gjilan

Shes choperin ne gjendje te re

2 650 EUR

Viti: 2010
05 Gush 11:21 Chopper/Coustom , Ferizaj

Hyosung 125 cc

1 500 EUR

Viti: 2009
25 Korr 10:43 Kros/Enduro , Gjilan

Kros

400 EUR

Viti: 2000
16 Maj 22:27 Chopper/Coustom , Prishtinë

Shes motorin

Viti: 1995
09 Maj 18:38 Të tjera , Drenas

Motorr hyosung 125cc

800 EUR

Viti: 2000
09 Maj 00:58 Sportiv , Prizren

Ymah

1 500 EUR

Viti: 1997
04 Pri 18:36 Chopper/Coustom , Therandë

Shes

1 EUR

Viti: 1996
04 Pri 18:23 Chopper/Coustom , Therandë

Shes

1 EUR

Viti: 1996
18 Mar 20:02 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Shitet matorri me 4 rrota

1 400 EUR

Viti: 2008
26 Dhj 16:51 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

motorr hyosung

800 EUR

Viti: 1999
26 Dhj 16:29 Të tjera , Prishtinë

Motorr hyosung

800 EUR

Viti: 1999
03 Tet 08:00 Chopper/Coustom , Prishtinë

Motor chopper

800 EUR

Viti: 1997

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Hyosung Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione