Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Maxster

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Maxster | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 16:44 Skuter , Fushë Kosovë

Yamaha

07 Mar 17:34 Skuter , Gjilan

Yamaha Maxster 125cc

1 350 EUR

18 Shk 17:59 Skuter , Prishtinë

shes maxterin 125cc����

850 EUR

27 Jan 06:36 Skuter , Kaçanik

Shitet skuteri Yamaha

900 EUR

01 Dhj 23:26 Skuter , Gjilan

YAMAHA MAXSTER

19 Tet 23:12 Skuter , Prishtinë

Yamaha XC125CC 2007

850 EUR

04 Tet 19:45 Skuter , Gjilan

Yamaha Maxster 125 CC RKS

1 500 EUR

Viti: 2001
16 Sht 23:36 Skuter , Prishtinë

Shes maxsterin 125cc����

800 EUR

Viti: 2004
11 Sht 23:48 Skuter , Ferizaj

Yamaha Master 125cc

1 150 EUR

Viti: 2003
09 Sht 23:17 Skuter , Kaçanik

Yamaha Maxster

1 EUR

Viti: 2004
24 Gush 17:19 Skuter , Prishtinë

Shes yamaha maxster ����

850 EUR

Viti: 2003
22 Gush 08:13 Skuter , Kaçanik

yamaha maxster 125cc

1 EUR

Viti: 2003
07 Gush 07:33 Skuter , Prishtinë

Yamaha maxster����

1 000 EUR

Viti: 2004
15 Korr 05:19 Skuter , Prizren

shitet

900 EUR

Viti: 2004
30 Qer 08:48 Skuter , Prishtinë

Pjes per Yamaha Maxster

8 EUR Price Reduced

Viti: 2004
21 Qer 20:58 Skuter , Prizren

Yamaha 125cc

800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
18 Qer 11:56 Skuter , Drenas

Yamaha Maxster 125cc

1 EUR

Viti: 2002
17 Qer 03:05 Skuter , Prishtinë

yamaha maxter

500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
16 Qer 17:00 Skuter , Ferizaj

Skuter Yamaha Maxter 125cc

600 EUR

Viti: 2004
12 Qer 17:21 Skuter , Drenas

Yamaha Maxster

1 EUR

Viti: 2002
23 Maj 19:30 Skuter , Ferizaj

Shitet yamaha maxster

11 EUR

Viti: 2004
07 Maj 00:21 Skuter , Viti

Shitet Yamaha 250 cc ne gjendje te rregullt

1 EUR

Viti: 2005
10 Pri 18:24 Skuter , Pejë

Motor Yamaha Xmax -2016 i ardhur nga zvicra

4 500 EUR

Viti: 2016
14 Mar 22:52 Skuter , Prishtinë

Skuter ne shitje

1 150 EUR

Viti: 2003
25 Sht 13:15 Skuter , Prizren

Yamaha Maxster 125cc

950 EUR

Viti: 2004
24 Sht 16:20 Skuter , Prizren

Shitet Yamaha 125cc

950 EUR

Viti: 2004
24 Sht 15:20 Skuter , Prizren

Shitet Yamaha Maxster 125

950 EUR

Viti: 2004
23 Sht 10:39 Skuter , Prishtinë

Shitet Yamaha Maxster

1 EUR

Viti: 2007
20 Sht 22:28 Skuter , Prizren

Shitet Yamaha Maxster

1 250 EUR

Viti: 2007
20 Sht 22:28 Skuter , Pejë

Shitet Yamaha Maxster

1 299 EUR

Viti: 2007
20 Sht 19:38 Skuter , Gjakovë

SHITET YAMAHA MAXSTER 125cc

1 299 EUR

Viti: 2007
25 Gush 22:59 Skuter , Vushtrri

Shes yamaha maxster 125cc

700 EUR

Viti: 2009
15 Gush 19:21 Skuter , Prishtinë

Shitet skuter yamaha maxter 125cc

1 100 EUR

Viti: 2006
13 Gush 23:19 Skuter , Prishtinë

Shitet skuter yamaha maxter 125cc me dokumenta

850 EUR

Viti: 2006
06 Gush 18:12 Skuter , Prishtinë

Shes skuterin yahmah 125cc

1 200 EUR

Viti: 2004
12 Korr 16:23 Skuter , Gjilan

endrit

850 EUR

Viti: 2005
05 Korr 10:06 Skuter , Gjilan

Shes Yamaha Maxster 125cc

1 200 EUR

Viti: 2001
12 Qer 21:10 Skuter , Gjilan

Yamaha

Viti: 2004
11 Maj 15:03 Skuter , Prishtinë

Yamaha Maxter

1 300 EUR

Viti: 2004
28 Pri 11:23 Skuter , Prishtinë

Shes

1 100 EUR

Viti: 2002
19 Pri 11:41 Skuter , Lipjan

Skuter Yamaha Maxster 125cc

1 150 EUR

Viti: 2003
09 Mar 13:53 Skuter , Prishtinë

Shes Yamaha Maxster 125cc

1 100 EUR

Viti: 2004
27 Shk 19:19 Skuter , Prishtinë

shitet motorri

800 EUR

Viti: 2003
26 Dhj 15:41 Skuter , Prishtinë

Shes

1 400 EUR

Viti: 2002
22 Tet 20:31 Skuter , Artanë

shitet

800 EUR

Viti: 2010
05 Tet 12:34 Skuter , Prizren

Yamaha xmax 250cc

1 500 EUR

Viti: 2005
26 Gush 09:48 Skuter , Gjakovë

Yamaha Maxster (MBK) 125cc

1 100 EUR

Viti: 2004
25 Gush 14:08 Skuter , Gjilan

Ymaha Maxster MBK

1 100 EUR

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Maxster | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione