Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 280

02 Tet 20:27 ,

Shes Veturen

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Jan 11:59 ,

Minibus

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Nën 09:20 ,

BLEJ VETUARA TE AKSIDENTUAR PA DOGAN DEFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 10:40 ,

Pazar qe ki mja pah hajrin

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 13:04 ,

Mercedec vito 98 dizell

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Korr 01:02 ,

Shitet Mercedes C 2001 Automatik

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 10:32 ,

Shes mercedes

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 15:23 ,

Mercedes E280 cdi 4matic

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 18:26 ,

Shes kombi

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 10:06 ,

Mercedes C

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 19:09 ,

kobi

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 15:24 ,

Mercedes benz C280

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 23:12 ,

Vinqi

650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Dhj 18:09 ,

Shitet Mercedes viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 07:55 ,

SHES Veturen MERCEDES C 280 benz

2 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 12:33 ,

benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim