golf 5 | Burim | Makina | Vetura

Opel , 3
Peugeot , 3
Audi , 3
Hyundai , 1
Acura , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Vetura | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:18 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 23:14 ,

Shes golf 2

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 22:23 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 12:02 ,

Golf 5

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 00:21 ,

Audi a6 2.5

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
31 Maj 21:23 ,

Shitet Vetura Golf 5

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 20:33 ,

Shitet vetura golf 5 2.0tdi 6 shpejtsi

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 23:03 ,

golf 2

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 23:10 ,

VW Golf 5 United

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 17:58 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 18:32 ,

Golf 5

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 11:20 ,

Shitet golf 5 2.0tdi

Histora e veturës

51 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 21:55 ,

Ford transit

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 10:58 ,

Shitet golf 5 2.0 tdi 6 shpejtsi

Histora e veturës

53 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 10:58 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 20:08 ,

Nshitje peugeot 1.2 manual 2015 ne gjendje perfekt

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 19:55 ,

Shes Peugeot 308 1.2 Full Opsion

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 21:47 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 12:36 ,

Golf 2 dizell

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 21:10 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 20:08 ,

golf

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 18:48 ,

golf3

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 19:49 ,

Shitet Vw Golf 5 1.9 Tdi pa dogane

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:22 ,

Golf 5

Histora e veturës

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 22:07 ,

Golf 5 Plus 1.9 tdi 2008

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 15:47 ,

Golf 5 2.0 FSI DSG

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 15:57 ,

Shes Golf 5 1.9 TDI rks

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 22:47 ,

Golf 5 Plus 1.9 tdi 2008

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 22:43 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 18:12 ,

Hyundai santa fe 2.0 diesel 4x4

Histora e veturës

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 20:51 ,

Golf 5+

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 11:36 ,

SHES URGJENT AUDI -6 viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 16:38 ,

Opel combo 5 ulse 2007 me klim 1.7cdti 3800 euro

Histora e veturës

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 17:42 ,

Shes golf 5 rks

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 11:22 ,

kabashiblerim72@gmail.com

Histora e veturës

5 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 13:09 ,

Golf 5 1.9TDI

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 19:04 ,

Mercedes Benz B-Class B180 CDI

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 17:10 ,

Golfi

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 17:59 ,

golf 5 1.9 disel

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 12:56 ,

Passat 3c 2006 2.0tdi manual 6 shpejtsi

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 15:42 ,

Golf 4

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 18:25 ,

Renault laguna

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 13:11 ,

Shitet golf 5

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 22:54 ,

shitet golf 3 tdi me ( i ) kuqe

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 09:39 ,

Shes pjesë për golf 2 + Minjaq për t2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 23:33 ,

URGJENT GOLF FABRIKISHT ME REGJISTRIM 850 $

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 17:36 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2006

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 15:37 ,

MERCEDES 200D RKS

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 11:02 ,

Vito 6 ulse rks edhe 7 muj....+38649527641

Histora e veturës

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Vetura | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione