Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Chrysler Të gjitha në Kosovë

300C , 122
300 M , 18
Aspen , 14
Crossfire , 21
Daytona , 6
ES , 6
GS , 3
GTS , 5
Imperial , 2
Le Baron , 5
Neon , 18
New Yorker , 14
Pacifica , 25
PT Cruiser , 173
Saratoga , 2
Sebring , 50
Stratus , 27
Valiant , 1
Viper , 1
Vision , 3
Voyager , 171

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Chrysler | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:24 Vetura  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Pejë

Shitet makina

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:16 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Prizren

Chrysler PT Cruiser

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 15:37 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Besianë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Korr 12:40 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Ferizaj

crysler PT cruiser 1.8 b 2000 rks

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 13:19 Vetura  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Gjilan

Shite chlyser

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 13:40 Vetura  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Ferizaj

chrysler 300c gjendje perfekte 2.7 benzin

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 13:39 Vetura  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Prishtinë

Shes chrysler 300c gjendje perfekte 2.7 benzin

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Korr 22:19 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

Shitet ose ndrrohet Chrysler 200

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:39 Vetura  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Gjakovë

shitet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 14:11 Vetura  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Gjakovë

shitet

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 11:46 Vetura  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Gjakovë

2002 Chrysler Voyager grande 2.5 dizel, viti 2002

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 10:57 Vetura  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Mitrovicë

chrysler 300 Edition Viti 2006 Automatik 3.5 Benzin I ardh

22 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 04:55 Vetura  ·  Chrysler  ·  Pacifica  ·  Kastriot

Shitet autolarja

12 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Pri 06:56 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Jeep scheroke

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 14:06 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Vetur historike ne shitje

15 670 EUR

30 Mar 20:40 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Besianë

Shitet chrysler pt cruiser

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 23:21 Vetura  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Ferizaj

Chrysler

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 14:27 Vetura  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Prizren

Chrysler grand voyager 7 vendesh me 98000km

2 595 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Shk 09:37 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet me vetur me te vogel

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 02:33 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Prishtinë

Shitet vetura

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 01:27 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Artanë

Na kontakto whatasapp

3 EUR

31 Jan 20:18 Vetura  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Prishtinë

Chrysler Voyager 3.3 Automatik Me Rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 23:38 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Prizren

Crusle pt 2.2d

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 20:36 Vetura  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Gjilan

Voyager

900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 14:23 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Kastriot

Chrysler pt 2.2 Diesel vp 2003

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Jan 05:20 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Besianë

Shitet Chrysler Pt cruiser

1 EUR

19 Dhj 09:47 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Besianë

Shitet Chrysler Pt cruiser

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 19:41 Vetura  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Viti

Chrysler 300

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Dhj 19:39 Vetura  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Viti

Chrysler 300

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 19:01 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Viti

Pt chrysler

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Tet 22:10 Vetura  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Drenas

Chrysler pa dogan

750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 06:11 Vetura  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Drenas

Shitet chrysler

750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 11:18 Vetura  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Gjakovë

Shitet konplet ose per Pjes per Chrysler Voyager

24 Tet 18:21 Vetura  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Pejë

Chrysler Automatik

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Tet 16:16 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Ferizaj

Shitet vetura 2.2 dizell motorr mercedesit fabrikisht tip to

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 21:24 Vetura  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Prishtinë

Shitet Vetura Chrysler Grand Voyager

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Sht 14:06 Vetura  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Pejë

Chrysler automatik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Sht 11:24 Vetura  ·  Chrysler  ·  Daytona  ·  Ferizaj

shitet krasllesti

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 23:25 Vetura  ·  Chrysler  ·  Voyager  ·  Pejë

CHRYSLER VOYAGER 2.8 DISEL AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 10:52 Vetura  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Pejë

Chrysler automatik

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Sht 09:06 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes kraisler

2 000 EUR

11 Sht 09:06 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet kraisler2.100ero

2 100 EUR

11 Sht 09:06 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet kraisler2.100ero

2 100 EUR

11 Sht 09:05 Vetura  ·  Chrysler  ·  300 M  ·  Fushë Kosovë

Shitet qymyri me thas iterur i vjetshit

2 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Sht 20:11 Vetura  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Ferizaj

shite

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 23:21 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shes krisler 2.100 ero

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 16:40 Vetura  ·  Chrysler  ·  PT Cruiser  ·  Vushtrri

Shite PT Chrysler Cruiser

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 19:14 Vetura  ·  Chrysler  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Shitet jeep scheroke sport

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 23:06 Vetura  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Fushë Kosovë

Vetura në shitje Chrysler Sebring

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Gush 21:22 Vetura  ·  Chrysler  ·  Grand Voyager  ·  Vushtrri

Shitet urgjent

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Chrysler | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione