Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Citroën | ZX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Citroën ZX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Mar 19:00 Vetura , Ferizaj

Shitet kerri

75 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Dhj 19:49 Vetura , Pejë

CITROEN ZX

350 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 09:08 Vetura , Ferizaj

Citron Pikap

1 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 17:27 Vetura , Mitrovicë

U shit..

430 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 23:14 Vetura , Gjilan

Citroen

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 20:49 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi ose bohet ndrrim i ardhur nga zvicrra

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Qer 21:28 Vetura , Mitrovicë

Citroën 2.0 hdi

1 870 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 19:21 Vetura , Ferizaj

Citroen

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 21:00 Vetura , Ferizaj

Citroen

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 11:39 Vetura , Ferizaj

Citroen

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Pri 19:27 Vetura , Ferizaj

Citroen

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Jan 16:57 Vetura , Prizren

pikap-kombi-bus

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Gush 14:45 Vetura , Lipjan

Prodaja Citroen ZX avantage

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 10:23 Vetura , Prishtinë

Citroen zx 1.9 dizel

500 EUR Price Reduced

30 Nën 19:05 Vetura , Prizren

Citroen ZX benzine 1991

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Korr 17:37 Vetura , Ferizaj

Shitet citroeni ose ndrrohet me scuter

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 21:25 Vetura , Ferizaj

Citroen zx

550 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 20:59 Vetura , Gjilan

TDI

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 16:48 Vetura , Besianë

Citroen

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:17 Vetura , Besianë

Egzoni

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 00:38 Vetura , Pejë

Citroen

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 17:36 Vetura , Pejë

Citroen

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 17:02 Vetura , Gjilan

citroen zx 1.9 d. reg .25-05-2017

299 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Shk 23:00 Vetura , Besianë

Citroen zx1.6 benzin R11.12.16 dhe ndrrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 17:43 Vetura , Lipjan

Citroen ZX 1.4i benzin - 97

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:55 Vetura , Viti

Shes citroenin

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 09:27 Vetura , Prishtinë

Citroen ZX 1.9 D

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 20:06 Vetura , Pejë

Citroen ZX dizel -94

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 16:07 Vetura , Prizren

Citroen ZX benzin -96

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 11:09 Vetura , Gjilan

CITROEN ZX

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Citroën ZX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione