Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Fiesta

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Ford Fiesta | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:06 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin 2004 Rks 8 Muj

1 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:01 Shitorja ,

Prime rent a car

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:42 ,

Ford Fiesta 1.6 TDCI 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 ,

Ford Fiesta 1.3 Benzin -99

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 ,

ford fiesta

350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:36 ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:25 ,

Ford Fiesta 2011 ��������

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:20 Shitorja ,

Ford fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:15 ,

Shitet makina

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:50 ,

Ford Fiesta 1.4 Dizell VP 2004 me Klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

Ford fiesta dizel 1.4 viti 2010 rks 10 muj info 044999242

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:57 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:48 ,

Ford Fiesta AUTOMATIK Tiptronin 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Shitet Fiat Punto 1.3 2015 ✔️

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:09 ,

FORD FIESTA 1.4 i AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

Ford Fiesta

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:30 ,

FORD FIESTA "AUTOMATIK"

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 ,

Ford Fiesta

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 ,

Ford fiesta 1.5 naft

5 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

ford fiesta ndrrim i mundshem

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:47 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

Shitet ford fiesta 1.4 TDCI viti i prodhimit 2008

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:06 ,

Shitet ndrrohet

1 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:20 ,

Ford Fiesta 1.8 Dizell Rks dej 12 Muj Viti 99 Me klim

1 280 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:01 ,

Ford fiesta 1.4tdci 2006 1 vite RKS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:21 ,

Ford fiesta 1.4Tdci viti 2003

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:39 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

17 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 23:06 ,

vetem dinama per ford fiesta1.4tdci viti 2007

60 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 22:53 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 13:32 ,

Shitet makina

Viti: 1993
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Pri 00:01 ,

Shitet Ford Fiesta 1.6

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:57 ,

Shitet Ford Fiesta

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 18:58 ,

Ford Fiesta 2011 1.4 tdci pikap

2 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 13:31 ,

Ford fiesta

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 08:33 ,

Shitet Ford Fiesta 1.6 Tdci 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 23:14 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:38 ,

Shitet Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 11:28 ,

FORD Fiesta Van JR8

2 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 16:56 ,

PJES PER FORD FIESTA 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Pri 08:30 ,

Shitet Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:30 ,

Shitet Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:06 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 16:34 ,

ford 1.3 benxin regjisrim dej dhjetor

980 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 12:33 ,

ford fiesta 1.6 dizell viti 2010 rks 10 muj gjendje perfekt

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 14:40 ,

FORD FIESTA 1.6-TDCI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 09:10 ,

Ford Fiesta Dizel

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 12:20 ,

Shitet ford fiesta

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 18:04 ,

Shesim Bandash 15””Per Ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Ford Fiesta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione