Caddy | Klinë | Makina | Vetura

Opel , 2
Fiat , 1
Ford , 1
Chevrolet , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Të gjitha | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Pri 18:45 ,

Caddy

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 23:35 ,

VW Caddy 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 18:47 ,

VW Caddy 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 12:29 ,

Mercedes Cabrio

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 17:52 ,

Pikap Caddy 1.9 SDI

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 10:34 ,

Vw caddy 1.9

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Shk 21:52 ,

Shes pikapin Caddy 1.9 SDI

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 14:34 ,

Caddy 2.0 sdi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 21:39 ,

Caddy RKS URGJENT 2900€

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 10:25 ,

Shitet caddy 1.9 me i t kuqe n gjendje shum te mir

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Nën 14:43 ,

Shitet caddy 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 22:37 ,

Shitet passat B 5.5 higline qmimi 4000€

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 09:44 ,

Shes Pikapin Caddy 1.9 SDI

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 16:15 ,

Golf 6 TEAM

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 19:45 ,

Shitet range rover sport tip top i servisuar

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Korr 13:08 ,

Shes Caddy 1.9 Tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:44 ,

Shitet caddy 1.9 sdi

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 08:45 ,

Shes caddy 1.9 sdi

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 20:48 ,

Shes caddy

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 18:46 ,

Wv Caddy

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 15:57 ,

Shes Caddy

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 09:27 ,

Shitet Pikap Caddy 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Nën 20:57 ,

Caddy

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Tet 13:42 ,

Caddy maxi automatik✅

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Sht 19:45 ,

Caddy 1.9tdi

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 10:52 ,

Opel Astra J 2.0, 2011 Automatik ,Mundesi ndrrimi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 21:42 ,

Shes Caddy 1.9 1vit rks..

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 18:43 ,

VW Caddy 2.0 Sdi

2 820 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 08:17 ,

VW Caddy TDI 145ps

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 13:56 ,

CADDY 1.9 SDI , 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Pri 13:48 ,

CADDY 1.9 DIZELL .99.

Viti: 1999
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Jan 17:05 ,

shitet

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 20:03 ,

Caddy 1.9 SDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 09:10 ,

Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Nën 16:53 ,

Vw caddy

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 21:47 ,

Shes

3 670 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 17:47 ,

Pikap

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 20:55 ,

VW CADDY MAXI 2010 ��️

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 21:52 ,

Fiat punto

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 19:05 ,

Opel Vectra C Station Caravan 2.2 DTI -04

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 14:20 ,

Caddy

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 23:33 ,

Caddy

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 19:06 ,

Shes Pikap Caddy 1.9 Diesel

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 21:08 ,

Caddy 2005 me dogan homologim

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 18:41 ,

VW Caddy 1.6

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 15:23 ,

Caddy 2.0 diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 12:35 ,

pikapo

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 21:41 ,

Shes ww caddy 1500 € ‼️

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Të gjitha | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • caddy në kategorinë Vetura | Škoda | Yeti
  • Caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4 të tjera | T4
  • Caddy në kategorinë Vetura | Škoda | Praktik
  • Caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • Caddy në kategorinë Vetura | Toyota | MR 2
  • Caddy në kategorinë Vetura | Daihatsu | Feroza/Sportrak
  • Caddy në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • Caddy në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • caddy në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione