Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | Mazda2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda Mazda2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 18:57 Vetura , Ferizaj

Shes ose ndrroj

29 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 23:22 Vetura , Ferizaj

Mazd 2

20 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 13:33 Vetura , Ferizaj

Mazda 2 RKS viti 2008 ne gjendje tmir

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 19:03 Vetura , Mitrovicë

Shes daewo kalos

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 02:46 Vetura , Prishtinë

Mazda 2.5 4x4

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 15:00 Vetura , Drenas

Shitet mazda 2.0 benzin ne gjendje te mir

520 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 10:17 Vetura , Gjakovë

Gjjip Mazda

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 18:05 Vetura , Deçan

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 20:55 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 18:01 Vetura , Prishtinë

Shitet-nderrohet gjipi mazda 2.5d 4X4

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 20:53 Vetura , Prishtinë

Shitet-nderrohet gjipi mazda 2.5d 4X4

2 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 10:37 Vetura , Pejë

Mazda

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 02:13 Vetura , Prishtinë

Shitet xhipi 4X4 2.5d ne gjendje perfekte

3 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 21:08 Vetura , Gjakovë

Mazda

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 21:04 Vetura , Gjakovë

Mazda 2 dizel

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 21:26 Vetura , Ferizaj

Mazda u shit 2700

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 22:04 Vetura , Prishtinë

Shes gjip-mazda

5 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 11:02 Vetura , Prishtinë

Shitet ne gjendje shume te mire

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 14:34 Vetura , Prishtinë

Shitet

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 11:50 Vetura , Prishtinë

Shitet

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 12:41 Vetura , Prishtinë

Mazda 2 benzin

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 12:01 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj mazden

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Mar 20:57 Vetura , Dardanë

Shes xhipin

5 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 23:28 Vetura , Shtërpcë

shitet mazda

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Nën 20:08 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 14:24 Vetura , Pejë

Mazda 2

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 12:00 Vetura , Pejë

Shes veturen

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 08:58 Vetura , Pejë

Shes veturen

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 22:45 Vetura , Drenas

She's Mazten me tablla te huja

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 22:01 Vetura , Lipjan

mazda

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 19:10 Vetura , Mitrovicë

shes motorr për mazda 1.7 dizell

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 10:38 Vetura , Prishtinë

Kamionet

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 21:17 Vetura , Lipjan

shes mazda

900 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Jan 00:37 Vetura , Lipjan

mazda 1.5 benz

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda Mazda2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione