Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 220

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Mercedes-Benz 220 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:00 Vetura , Ferizaj

vito 110cdi i servisun ne gjendje shum tmir

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 20:01 Vetura , Vushtrri

Mercedes Benz C 220 , Automatik Tiptronik , Classic

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz Vito 115 cdi Automatik Me Klim Viti 2006 6 uls

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:43 Vetura , Prizren

Mercedes E 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:35 Vetura , Mitrovicë

Shes nderroj

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:01 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi i regjtruar rks

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55 Vetura , Prishtinë

Mercedes e220

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:42 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220 2.2cdi

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 02:12 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes c 220

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 02:07 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:47 Vetura , Gjilan

Mercedes E clas 2.2

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:08 Vetura , Gjilan

SHITET MERCEDES BENZ

2 300 EUR Price Reduced

Dje 20:30 Vetura , Drenas

Mercedes E220

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:08 Vetura , Prizren

MERCEDES E220

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:22 Vetura , Ferizaj

Mercedes c 220 cdi Automatik -09 rks 6 muj

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:47 Vetura , Therandë

Shitet Vetura Mercedes E220 Diesel T Avangarde

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:46 Vetura , Mitrovicë

Shes Mercedes E 220 D posedon klim fellne goma te reja

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:44 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz C klas 220 CDI rks 10 muj

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:35 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi me klim i ardhur nga Zvicrra viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:33 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 316 cdi me klim maksi i po sa ardhur viti 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:33 Vetura , Fushë Kosovë

lt vito 113 cdi viti i prodhimit 2013 i ardhur nga ZVICRRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 21:44 Vetura , Prishtinë

Fellne 17” Mercedes

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 19:20 Vetura , Ferizaj

Mercedes c clas 220cdi w203 rks 1 vit

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 16:35 Vetura , Fushë Kosovë

E shes benz

9 444 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 15:49 Vetura , Fushë Kosovë

E shes benzin

9 444 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 07:54 Vetura , Pejë

Mercedes 220 CDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 02:41 Vetura , Pejë

Shitet mercedes benz c-class 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 02:27 Vetura , Lipjan

��SHITET MERCEDESI C220 2.2 DIZEL RKS BOJ ND ME TRAKTOR 539

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 11:24 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz C- class

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 09:06 Vetura , Ferizaj

❇️ Mercedes c220 Automatik RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 07:37 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz Vito,maxi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 22:29 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes E 2.2 cdi 2014

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 17:05 Vetura , Prizren

Recistm i skaduar

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 14:16 Vetura , Vushtrri

Shitet Mercedes Benz

111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 12:54 Vetura , Drenas

Mercedes c220 Amg Line Full Extra

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:03 Vetura , Therandë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 23:53 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes c class 2016

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:35 Vetura , Prizren

shitet

6 500 EUR

20 Mar 15:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz C220

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 08:21 Vetura , Mitrovicë

Shitet

2 800 EUR

20 Mar 04:23 Vetura , Rahovec

U shit!

6 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 00:41 Vetura , Mitrovicë

Shitet Mercedes-Benz 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:32 Vetura , Malishevë

Shes Mercedes Vito

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 21:05 Vetura , Therandë

Shitet mercedes c220cdi 6muj rks

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:49 Vetura , Pejë

��shitet ose ndrrohet Mercedes E220 1 vit regjistrim ��

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 12:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 07:27 Vetura , Besianë

shitet mercedes c220

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 18:22 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes benz c220 facelift

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 14:28 Vetura , Ferizaj

Mercedes vito 109 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Mercedes-Benz 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione