Deçan | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 30
B-Class , 4
C-Class , 45
CL-Class , 1
CLK-Class , 1
CLS-Class , 4
E-Class , 36
G-Class , 3
GL-Class , 2
GLS-Class , 1
ML-Class , 8
S-Class , 10
SLK-Class , 1
V-Class , 6
190 , 43
200 , 23
220 , 24
230 , 2
240 , 7
250 , 25
270 , 12
280 , 4
290 , 3
300 , 6
320 , 14
350 , 2
380 , 1
400 , 2
MB 100 , 3
Vaneo , 1
Viano , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Maj 01:59 ,

Shes kamion me rimorkio edhe 2 mercedesa 250D

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 20:17 ,

Mercedes-Benz

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 18:07 ,

MERCEDES, Bej ndërrim ose e shes.

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 02:53 ,

mercedes190

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Pri 17:56 ,

Mercedes E200 Avantgarde Automatik Navigation Xenon

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 17:44 ,

Mercedes E200 Avantgarde Automatik Navigation Xenon

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 22:40 ,

mercedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Pri 13:17 ,

Mercedes

5 300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 15:32 ,

ML 270

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 04:37 ,

MERCEDES E250 KABRIOLET

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Mar 22:48 ,

Shitet mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 16:27 ,

Shitet mercedesi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 16:46 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Mar 23:20 ,

Shitet mercedesi

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 13:36 ,

Minibus Mercedes 609

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 15:07 ,

Mini bus Mercedes 609

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 14:28 ,

Mercedes c270

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 06:48 ,

A clase 170

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 15:26 ,

Mercedes

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 15:13 ,

A klase 170

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 08:43 ,

Mercedes Benz E270 Elegance

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Jan 17:53 ,

Mercedes benz

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 18:52 ,

Mercedes E250

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 23:44 ,

Mercedes E klas 270 cdi

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 13:17 ,

Shitet Smarti Karbiolet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 23:08 ,

jepet me qera per darsma

1 EUR / muaj

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 18:27 ,

mercedes ml280 cdi 4matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:32 ,

ML 230

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:29 ,

Mer edes E klas 220 vivi 2005 6 berzina 110kw

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Dhj 22:33 ,

Shitet Mercedes Benz B200

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 18:19 ,

Mercedes benz e 220

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Dhj 22:58 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 21:26 ,

Mercedes Benz

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:21 ,

Xhip Mercedes ML 270

6 990 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 19:40 ,

Shitet mercedesi

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 10:11 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 16:26 ,

Shitet mercedes benz 190

500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Tet 19:10 ,

Shes ose nderroj

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 15:38 ,

Mercedes A clas

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 21:20 ,

Shes mercedes C220

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 19:24 ,

Shiten Fellnet

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Tet 19:08 ,

Mercedes E 220 disel

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 15:32 ,

Mercedes Benz w202

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 20:12 ,

Mercedes 190 dizel

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 19:43 ,

Benx

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 13:18 ,

Mercedes190

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 18:28 ,

Mercedes-Benz E 300 CDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 23:14 ,

Mercedes-Benz C-Class

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Gush 22:25 ,

MERCEDES BENZ C KLAS 220 CDI VITI 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione