Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Oldsmobile Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Oldsmobile | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Jan 18:50 Vetura , Pejë

Iveco

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 18:58 Vetura , Mitrovicë

Vw kombi

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 20:54 Vetura , Gjilan

polo 1.9

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 15:05 Vetura , Gjakovë

shitet

25 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 23:50 Vetura , Pejë

Opel Vectra

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 17:55 Vetura , Vushtrri

Shes Rakovicen

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 19:00 Vetura , Mitrovicë

blej vetura per otpad. 150. euro

150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 12:30 Vetura , Deçan

Autobus 2004 scania irizar euro 3

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Pri 14:28 Vetura , Pejë

SHITET OLDSMOBILE CUTLASS

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Shk 21:20 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes w123

2 700 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 13:34 Vetura , Drenas

Kerkoj vetur

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 15:40 Vetura , Prizren

Imt-class

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 22:57 Vetura , Shtime

shes

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Qer 21:24 Vetura , Prishtinë

Shitet per pjese

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Maj 22:24 Vetura , Gjakovë

Makinen Amerikane Oltaimer

Viti: 1980
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Gush 16:57 Vetura , Gjilan

Ipet vetura me qera per Ahengje te ndryshme

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Oldsmobile | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione