Bandash | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 161
Audi , 86
Fiat , 75
BMW , 67
Renault , 40
Ford , 35
Peugeot , 34
Citroën , 25
Nissan , 17
Škoda , 16
Acura , 14
Alfa Romeo , 11
Seat , 10
Volvo , 8
Toyota , 7
Chevrolet , 6
Hyundai , 5
Aixam , 5
Mazda , 4
Zastava , 4
Suzuki , 4
Smart , 4
Kia , 3
Alpina , 3
Honda , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
MINI , 2
Lada , 2
Dacia , 2
Rover , 2
Jaguar , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
GMC , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bandash,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bandash Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:33 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG ndrrim me golf 5 auto

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:21 ,

����SUPER Golf 2 1.9 SDI 1990 10 muaj rks Tip Top ��

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:35 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:03 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:37 ,

Renault megane 1.5 dci

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:23 ,

Peugeot 207 1.6 e-hdi i doganuar 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:21 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:18 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 ,

Corsa 1.4 b automatik 16v facelift i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:15 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:43 ,

VW Polo 1.9 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:25 ,

Shiten Bandasht 15 inch Pezho Citroen

89 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 15:57 ,

Shitet POLO 1999 karavan klasik

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:16 ,

Peugeot 307 Çmimi 2200 i diskutushem

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:29 ,

Polo 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:41 ,

Touran 1.6Tdi 2011 5 Ulse mundsi per 7 Ulse

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:40 ,

VW Tiguan 2.0 12/2016

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:23 ,

BMW 118d 2014 Twin Turbo FullOpsion Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:58 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI (i) 4X4 6 SHPEJTSI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:32 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

75 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:34 ,

SHITEN BANDASHAT R17-TOYOTA LAND CRUISER

120 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 22:50 ,

Mercedes Vito 111 CDI 2.2 max Shitet / Ndrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 20:00 ,

Pasat 1.9 TDI AUTOMATIK High Line

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 13:08 ,

Golf 5 plus - viti 2008 - UNITED full service

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:02 ,

Suzuki 1.4 hdi viti 2007

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 08:07 ,

Fellne per vetura 14she 5shtrafa

110 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 22:58 ,

Shes Ndrroj VW Passat 1.9TDI

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 12:47 ,

Shiten Bandasht me Goma 16

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 11:33 ,

Mini Cooper One

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 18:55 ,

Shitet Mazda5 dizell 1.9 me 7 ulse 2006 dy par goma

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 20:19 ,

Shitet BMW 118d FullOpsion

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 15:00 ,

BMW 330i

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 12:18 ,

Shitet Nissan Navara 2.5 diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 20:17 ,

Shesim Bandash 15””Per Ford

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Maj 04:24 ,

Shitet Vetura

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 03:06 ,

Shesim Bandash Per Vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 12:00 ,

U shit

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 21:42 ,

Opel corsa 1.2

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 21:42 ,

Opel Corsa

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 19:11 ,

Opel corsa 1.2 benzin

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 22:19 ,

Golf 4 – Special ��������

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 22:19 ,

Golf 4 – Special ��������

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 22:19 ,

VW Golf 4 – Special

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 22:19 ,

Golf 4 – Special ��������

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 22:19 ,

Golf 4 – Special ��������

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bandash | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione