Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 pa dogan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 56
Audi , 35
BMW , 28
Peugeot , 19
Fiat , 13
Renault , 11
Seat , 10
Ford , 9
Citroën , 7
Škoda , 4
Nissan , 3
Hyundai , 3
Acura , 2
Lancia , 2
Isuzu , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Kia , 1
Alpina , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4 pa dogan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 pa dogan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:38 ,

Hondai 4x4 rks 2.0 dizel ndrrim me vetura pa dogan per pjes

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:38 ,

Blejm Vetura

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:16 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:25 ,

VW Golf VI 1.6 TDI STYLE Model

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

Nissan Micra 1.0 Benxin Pa Dogan

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:03 ,

Golf 4 1.9 tdi 4 motion 4x4 pa dogan

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:56 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:55 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:54 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:47 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:47 ,

Golf 6 1.6 tdi anglez padogan

33 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:04 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:33 ,

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 10:06 ,

bmw 318

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 18:44 ,

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 10:38 ,

Golf 1.8 Benxin pa dogan

470 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 09:11 ,

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 19:13 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:13 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:13 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:51 ,

Blejm Vetura 045712380

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:18 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:18 ,

Blej te Aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:17 ,

Veturat e aksidenume qe keni me shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm gjitha veturat

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:14 ,

Blej vetura te Aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm Vetura 044/926/866

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blej vetura te aksidentume

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:09 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 14:57 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 14:44 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 10:06 ,

Mercedes a 160 cdi pa dogan me klim

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Qer 21:50 ,

I shitur..

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 18:21 ,

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 18:52 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura me defekte ose te demtume

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm Gjitha veturat e aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Qer 12:01 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 pa dogan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione