Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gollf 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 28
Opel , 23
BMW , 13
Acura , 10
Renault , 8
Citroën , 7
Fiat , 7
Peugeot , 6
Seat , 6
Ford , 5
Daihatsu , 4
Škoda , 3
Kia , 2
Chevrolet , 1
Honda , 1
Mazda , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1
Volvo , 1
Wartburg , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gollf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gollf 4 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:46 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:45 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 1.6 TDI RKS 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS RKS 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

Sot 09:53 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:44 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:25 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:24 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

18 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:23 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:40 Vetura , Prishtinë

GOLLF 4 RKS 1.9 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:31 Vetura , Ferizaj

Shes Gollf 4

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:11 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 18:59 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 11:17 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 2.0 TDI KLIM RKS 5 muj 044896738

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 19:47 Vetura , Pejë

Golf 4 1.9 dizell

2 999 EUR

15 Mar 22:41 Vetura , Prizren

Fellne ( R16 )per Gollf 4 pollo audi.a3 bora seat etj

165 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 22:28 Vetura , Prizren

Shes ose ndrroj audi b4 dizell gjendje shum t mir

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 22:20 Vetura , Prizren

Shes.Motorra.1.9 dizell.golf.2.3.gjeta.audi80 t2.t3 t4

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 15:52 Vetura , Prizren

Tapacira.per..golf.2.jeta 4.copa.

5 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 15:51 Vetura , Prizren

Bateri ,(100 amper ) gjendje perfekte (50 €)

50 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 08:43 Vetura , Prishtinë

Shes opell zafiren

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 15:54 Vetura , Gjilan

Pjes per gollf 4 dizell 4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 15:53 Vetura , Gjilan

Kemi pjes per gollf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 04:50 Vetura , Deçan

Shitet Gollf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Shk 21:29 Vetura , Prizren

Jan shit

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 05:21 Vetura , Pejë

Shitet Gollf 4 tdi ac klim 1pronar 6vite 049711715

38 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Shk 21:05 Vetura , Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizel multijet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 20:25 Vetura , Lipjan

Bandasha per gollf 4 dhe 4 goma

123 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 17:56 Vetura , Prizren

Baj ndrrim gollfin 2 dhe traktorin john dere

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Shk 17:20 Vetura , Pejë

Shitet gollfi ngjendje prefekte

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 13:16 Vetura , Pejë

U shit flm

900 EUR Price Reduced

07 Shk 19:27 Vetura , Prishtinë

Passat 2012 1.6 TDI 1 vit RKS

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:06 Vetura , Pejë

Shitet Gollf 4 tdi ac klim 1pronar 6vite 049711715

38 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 18:51 Vetura , Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 20:53 Vetura , Ferizaj

Shitet gollf 4 dizell tdi i thjesht stage 1 rks 10 muj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

audi a3 2.0 tdi

4 200 EUR

31 Jan 11:38 Vetura , Ferizaj

Shitet gollf 4 dizell i thjesht rks 3 muj

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 01:27 Vetura , Gjilan

Shitet Gollf 6 plus

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:20 Vetura , Pejë

Gollf 4 1.9 ASZ

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 17:04 Vetura , Dardanë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Jan 11:36 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2010 RKS full opsione

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 23:01 Vetura , Gjilan

Branik për gollf 4

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gollf 4 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • gollf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • gollf 4 në kategorinë Vetura | Toyota | Corolla
  • Gollf 4 në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • gollf 4 në kategorinë Makina
  • gollf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • gollf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Gollf 4 në kategorinë Pajisje zëri dhe video për makina
  • Gollf 4 në kategorinë Vetura | Renault
  • Gollf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Gollf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione