Lipjan | Makina | Vetura | Renault | Clio

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Clio | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:33 ,

RENAULT CLIO 1.5DCI VITI 2013 ME LIBER SERVISI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:50 ,

Reno clio

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 15:14 ,

�� ushit e gzoft Pronarja e re clio 1.6 b v 00 rks ni vit��

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 22:58 ,

Shitet - ndrrohet

700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 15:54 ,

Renault Clio 1.5 Dci Me Klim Viti 2007 RKS 5 Muj

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:45 ,

RENAULT CLIO 1.9 diesel rks

990 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 09:53 ,

reno clio

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 17:47 ,

SHITET

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 04:39 ,

Renault clio 1.9 dizell

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 02:10 ,

Clio

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 01:29 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 11:59 ,

Renault clio 1.6 brnzin

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 22:26 ,

Renault Clio automatik rks 1.4

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 13:07 ,

reno clio

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 21:24 ,

Renault clio 92

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Dhj 19:42 ,

Renault Clio 1.9 DCI

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 19:57 ,

Shitet renault clio ne gjendje te rregullt

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 21:49 ,

Rano Clio

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 20:25 ,

Renault clio 1.9 dizell

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 11:51 ,

Renault Clio 1.5 Dci Me Klim Viti 2007 RKS

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 11:51 ,

Reno clio

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 20:07 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 10:28 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 10:16 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 00:01 ,

Pjes per vetura Franceze Renault clio 1.5dci

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 22:40 ,

Çmimi 2500€ me marrveshje

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 21:51 ,

Renault clio 1.5

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 20:58 ,

Renault clio

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 10:56 ,

Reno clio 1.5dci

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 10:48 ,

Reno clio 1.5dci

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 11:14 ,

reno klio 1.4 benzin rks 8 muj tip top kerri

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Dhj 23:02 ,

Renault Clio benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 20:11 ,

Renault clio DIZEL 05

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 15:15 ,

Reno clio 1.5 diesel

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 14:58 ,

Reno clio 1.5 diesel

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 13:33 ,

Renault Clio

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 11:03 ,

Reno Clio 1.5 dci rks 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 08:42 ,

Shitet ndrrohet 450 euro

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 20:53 ,

Renault

400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 23:39 ,

Renault clio 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 21:35 ,

RENO CLIO 1.9 DIZELL ME REGJISTRIM ( U R GJ E N T)

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 19:24 ,

U shit flm

38 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 14:59 ,

Renault Clio 1.4 Benzin-Plin Viti 92 Rks

370 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 10:16 ,

Renault clio 1,5

2 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 18:28 ,

Renault clio

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 10:39 ,

Renault clio 1.5 shitet.

2 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 10:56 ,

Shitet Reno Clio

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 23:48 ,

Uuu Shittt

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 21:45 ,

PJES PER VETURA FRANCEZE

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 23:32 ,

reno cllio

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Clio | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione