Dsg | Therandë | Makina | Vetura

Škoda , 3
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dsg,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dsg Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 10:39 ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 21:41 ,

shitet golf 7 automatik dsg 2013

Histora e veturës

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 16:56 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG MATCH

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 21:34 ,

Golf Plus automatik DSG 1.6 TDI 176604 Km

Histora e veturës

65 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 12:17 ,

VW Passat 3C 2.0 Diesel Automatik DSG

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 06:44 ,

Seat Ibiza cupra Sport

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 09:03 ,

WW Passat Cc 2.0 Dsg Gjendje perfekte

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 11:45 ,

Vw golf dsg Getriebe

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 16:46 ,

Vw golf Vll DSG

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 19:54 ,

Shitet Golf 7

Histora e veturës

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Jan 13:41 ,

Passat B8 Highline

Histora e veturës

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 09:23 ,

Passat 2015 pa asnjë vrejtje DSG 150 ps

Histora e veturës

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 19:12 ,

Golf 5 2.0 Automatik DSG

Histora e veturës

6 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:50 ,

Golf 5 2.0 Automatik DSG

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 23:31 ,

2008 VW CADDY MAXI 1.9TDI DSG

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 20:38 ,

Land Rover Freelander

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 17:43 ,

VW Touran 2.0 TDI -06

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 17:36 ,

Golf VI

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 18:56 ,

Skoda octavia 1.6 tdi DSG

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 18:46 ,

skoda octavia 1.6 tdi DSG

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 16:54 ,

Shitet

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 10:28 ,

Passat

Histora e veturës

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 23:25 ,

Touran 2.0 tdi Automatik dsg . 7ULSE

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 22:13 ,

Shes Golf VI 1.6 Automatik DSG

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Nën 22:11 ,

Golf 6

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 14:09 ,

Golf 6 automatik

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 17:37 ,

VW Golf 5 Automatik 2.0 TDI

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 18:09 ,

shes Golf 6 variant, 2.0 dsg, 2012.

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 23:47 ,

Genc

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 16:59 ,

Golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 15:31 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Nën 20:29 ,

Shes shkoda oktavia

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 13:11 ,

PASSAT 2.0 TDI DSG SHUM I MIR

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 10:16 ,

Touran 1.9 tdi DSG tiptronic

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 20:54 ,

Golf 5 GT

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 21:15 ,

VW Passat CC

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 22:47 ,

Golf 5 2.0 Dsg Automatik

Histora e veturës

75 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 21:02 ,

Passat CC

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 19:17 ,

VW Golf 6 2.0 DSG

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 19:32 ,

Touran

Histora e veturës

15 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dsg | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

DSG Dsg Dsg dsg Dsg dsg dsg Dsg Dsg Dsg

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione