touran | Viti | Makina | Vetura

Audi , 3
Renault , 2
BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj touran Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:36 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 17:35 ,

Ww touran 2010 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 15:36 ,

Shitet Touran 2.0 TDI DSG 7 Ulse 2013 me Dogan e Homologim

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 08:10 ,

Shitet Touran 1.6 TDI DSG 7 Ulse 2012 vetem me Dogan Homolog

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 01:00 ,

Touran 2.0 me 7 Ulese nga zvicra,RKS

Histora e veturës

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 21:45 ,

pjes vw Touran 1.9 diesel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 14:47 ,

U shittt. Touran 2010 dsg me dogan

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 18:29 ,

Shitet BMW 120 automatik ose ndrrohet me nje vetur 7 ulse

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 22:24 ,

Touran 2010 me dogan dhe homologim

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 09:30 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2014 7ULSE I DOGANUAR

Histora e veturës

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 19:28 ,

WW TOURAN 1.9 TDI

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Sht 11:17 ,

Shitet touran

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 15:36 ,

VW Touran 2010 1 vit regjistrim

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 11:38 ,

I shitur ...

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 20:16 ,

vw touran

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 21:59 ,

shes vw touran 7 ulse

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 23:24 ,

Shitet Touran 1.9 Diesel me Shpejtesi

Histora e veturës

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 17:13 ,

VW Touran 2.0 DIZELL AUTOMATIK DSG VITI 2012

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 10:29 ,

u shittt. VW Touran dizel 2006

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 22:50 ,

u shitt. touran 1.9 2007

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 12:35 ,

SHITET TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK 2010 NGA ZVICRRA

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 16:03 ,

Vw touran 2.0 7 ulse 2005 1 vit regjistrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 17:40 ,

VW Touran 2.0 dizell

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 11:24 ,

Vw touran 2.0 1 vit regjistrim 7 ulse

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 19:37 ,

VW Touran 2.0 tdi 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 12:32 ,

Touran 2,0 Diesel

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 16:06 ,

Touran 2.0 TDI 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 13:19 ,

Touran 2.0 TDI DSG

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 16:54 ,

Touran 1.9TDI,96 Kw(131PS).Ulese 7.

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:32 ,

Touran

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 22:58 ,

Caddy

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Tet 14:56 ,

Shiten fellnet 18coll per Audi Passat Touran etj

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 19:09 ,

VW Passat cc 1.6 benzin-gas

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 23:05 ,

VW Touran 1.6 dizell DSG

Histora e veturës

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 08:09 ,

U shittttt. VW Touran 1.9 me dogan

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 10:52 ,

dsg 7ulse

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 10:23 ,

vw touran 1.9tdi DSG

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 19:14 ,

vw touran 1.9 tdi automatik

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 16:38 ,

Touran 1.9 Disel DSG

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 15:51 ,

vw touran 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:51 ,

Vw touran 1.9 09

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 17:51 ,

VW Touran dizel

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 14:14 ,

Www touran

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 10:56 ,

U shitttt. VW Touran dizel

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 11:31 ,

Touran

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Sht 17:08 ,

VW Touran dizel

Histora e veturës

18 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Gush 11:32 ,

U shittt. VW Touran automatik

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione