Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

akrapoviq - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe akrapoviq , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj akrapoviq Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Pri 14:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Terren/Offroad  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

ATV Bashan

1 350 EUR

06 Pri 16:57 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Mondial  ·  Besianë

Skuter 150 cc me dukumenta

330 EUR

06 Pri 12:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Peugeot  ·  Vivacity 3 125cc  ·  Gjilan

125cc 2012

700 EUR

23 Jan 15:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Gilera Runer 200cc

2 600 EUR

18 Jan 05:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Polaris  ·  Sportsman  ·  Gjakovë

polaris sportsman 800 supergjendje RKS

8 500 EUR

04 Dhj 12:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

ATV 200cc 2021 FULL EXTRA

1 850 EUR

11 Tet 23:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

SKUTER 150 cc 380€☎️

380 EUR

30 Gush 19:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Ferizaj

Shitet yamaha mt 07 2017

26 Korr 23:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Wuyang

500 EUR

21 Korr 19:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Shineray  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet motorri ne gjendje te mir

900 EUR

28 Maj 06:48 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

apuh akrapoviq 25 euro

25 EUR

17 Maj 09:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CRF  ·  Ferizaj

Full Kros Honda 250cc

3 200 EUR

14 Nën 10:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Ktm 640 LC4

1 700 EUR

31 Korr 18:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet krosi pit bike

350 EUR

Viti: 2010
21 Korr 12:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Yamaha  ·  Prishtinë

Shitet yamaha x max 250

2 650 EUR

Viti: 2010
04 Qer 01:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

KTM 1290 super duke r

Viti: 2016
26 Maj 17:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

YAMAHA 2014 50CC I ARDHUR NGA ZCICRRA ME DOGAN TPAGUME NGJEN

900 EUR

Viti: 2014
17 Maj 00:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Mondial  ·  Vushtrri

Shitet 150cc me dokumenta

1 EUR

Viti: 2009
28 Mar 23:39 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Akrapoviq

400 EUR

15 Mar 20:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjakovë

Pjes per bmw

11 111 EUR

23 Nën 00:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Gjilan

Motorr

3 200 EUR

Viti: 2010
24 Sht 00:17 Të tjera  ·  Prishtinë

Mondial 150cc

600 EUR

15 Sht 20:13 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Akrapovic

370 EUR

06 Sht 10:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Ferizaj

Skuter Sport Gilera Runner auspuh akrapoviq

370 EUR

Viti: 2009
01 Sht 22:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Mondial  ·  Gjilan

Shitet mondiali me shpejtsi

1 EUR

Viti: 2016
08 Korr 10:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  TMAX  ·  Prizren

Yamaha TMAX 500cc

3 000 EUR

Viti: 2006
27 Qer 14:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Yamaha xmax 250 cc

2 700 EUR

Viti: 2011
07 Qer 07:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZR  ·  Besianë

Yamaha Fzr600

Viti: 2000
20 Shk 11:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aprilia  ·  Leonardo  ·  Gjilan

Aprila leonardo i ardhur nga zvicrra + Akrapoviq

860 EUR

Viti: 2006
09 Sht 16:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Gjilan

Akraproviq

1 EUR

Viti: 2020
31 Gush 10:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Raptor  ·  Prizren

U shit flm merjep

3 500 EUR

21 Gush 00:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  125  ·  Gjilan

Yamaha maxster 125cc RKS Akrapoviq

1 100 EUR

Viti: 2004
03 Korr 22:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Prishtinë

Yamah 250cc

1 600 EUR

Viti: 2007
27 Shk 04:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Lipjan

Suzuki GSX-R 1000cc

Viti: 2006
26 Sht 13:57 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Pejë

Yamaha X max

Viti: 2018
07 Korr 14:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet motorri

400 EUR

Viti: 2010
07 Pri 08:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Mitrovicë

Honda CBR 600 cc

Viti: 2000
07 Jan 21:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes Yamaha R6

Viti: 2008
07 Jan 21:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shes Yamaha R6

Viti: 2008
05 Tet 21:07 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Shes auspuhin akrapoviq

180 EUR

28 Gush 21:16 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Shes akrapoviqin

180 EUR

19 Gush 17:40 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Shes akrapoviqkin

180 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj akrapoviq | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione