Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

044 232 611 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 58

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 044 232 611 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 044 232 611 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Dhj 08:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

ZF Shaft Types, Oem Parts

1 111 EUR

27 Mar 17:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GEZOFT PRONARI I RI

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 14:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 16:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 16:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 15:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 19:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 10:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI RI

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 17:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFTE PRONARI I RI

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 17:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 14:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFTE PRONARI I RI

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 13:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFTE PRONARI I RI

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 19:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

23 Tet 18:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 10:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 14:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

USHIT E GZOFTE PRONARI I RI

03 Sht 13:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

USHIT E GZOFTE PRONARI I RI

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 22:18 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Pejë

U SHITT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 12:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

u shitt

1 450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 20:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U Shit e GZOFT PRONARI I RI

950 EUR Price Reduced

Viti: 1984
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 11:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFTE PRONARI I RI

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 11:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U Shittttttttttttttttttt

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 14:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

U SHIT E GZOFTE PRONARI I RI

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 15:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U Shit e Gzoft pronari i Ri

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 18:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PROANRI I RI

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 19:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOF PRONARI I RI

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFTE PRONARI I RI

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 16:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFTE PRONARI I RI

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 21:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

U SHittt

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 17:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

u Shittt

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 20:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Pejë

U SHitt

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 06:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHitt

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 15:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U Shit E Gzoft Pronari i Ri

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 16:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

u shiten

110 EUR

27 Jan 14:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 2 Turbo Disel 1.6 Shum i Rujten

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 14:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U Shit E GZOFT PRONARI I RI.....

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 19:50 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Pejë

U SHitt

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 17:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 14:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U Shitt

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 16:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Pejë

U SHIT E GZOFTE PRONARI I RI

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 17:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U Shit E Gzoft Pronari i Ri

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 17:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 14:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes Golf 2 1.6 Turbo Disel 88

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 044 232 611 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione