Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw x5 dizne - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw x5 dizne , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw x5 dizne Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Pri 20:37 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 04:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Harley-Davidson  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Harley davidson

1 EUR

30 Pri 15:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
29 Pri 17:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura 045811543

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
02 Sht 08:00 Vetura  ·  Opel  ·  Sintra  ·  Drenas

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 13:36 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Shes Bmw X5 3.0 Benzin Plin Pa Dogan✅

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 08:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 4 1.9 tdi 220ps

5 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Maj 15:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Shitet Sistemi i Plinit Dizne

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 00:57 Vetura  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Prishtinë

Jeep grand cherokee 4.7 benzin automatik 4x4

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 13:01 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Shpric per ngjyre 1.3

52 EUR

25 Nën 13:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

shitet pasati 1.8T benxin gasi ne dizne rks 10 muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Gush 22:27 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Skenderaj

Shitet x5 3.0 B. Plin me rks

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 21:25 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Turbin

20 Gush 12:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Ferizaj

flm merr jep u shit

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 18:57 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

reno megane plin benzin pa dogan plinin dizne

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Mar 16:54 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Gjakovë

Bmw x5 3.0 i

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 17:00 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjilan

Audi A6 2.4 benzin plin

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 23:56 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw

5 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 16:48 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Mitrovicë

Blej ford focus , mondeo diesel

03 Pri 10:37 Vetura  ·  Lincoln  ·  Aviator  ·  Prishtinë

Lincoln Aviator full

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 23:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Shiten dizne x5 e70

06 Qer 20:58 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Alero  ·  Ferizaj

Chevrolet Alero 2002

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 20:51 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Viti

BMW X5 3.0 benzin nplin dizne fabrikisht

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Jan 12:39 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Ferizaj

u shitt flm merrjep

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 19:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Vushtrri

katalizator bmw 5

220 EUR

12 Nën 18:23 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Lipjan

0,1

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 23:16 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Klinë

Shitet ose ndrrohet urgjent 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Maj 16:59 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

BMW X5 3.0 BENZIN GAS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 12:35 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Lipjan

Shes BMW-X5 2002-rks

5 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 23:16 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjilan

Opel Vectra

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 19:41 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Fushë Kosovë

Shes BMW X5 M

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 21:48 Vetura  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Pejë

U Shit FLM Merrjep BMW X5 3.0i

5 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 13:48 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

BMW X5 -02

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 16:13 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 3.0i -01 ndrrim boj

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Korr 20:57 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 -01

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Korr 15:16 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 3.0 benzin 2001

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 15:16 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

shitet bmw x5 3.0 benzin 2001 4700 euro

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 10:06 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BMW X5 3.0i -01 ndrrim boj

4 700 EUR Price Reduced

21 Pri 12:49 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjilan

Bmw x5 4.4i

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 00:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prishtinë

Toka ne Mazgit

2 500 EUR

16 Mar 15:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Prizren

Iphone 5s black FULL UNLOCK 16GB Urgjent

370 EUR

14 Shk 12:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne 15

90 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw x5 dizne | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione